Що буде в новому додатку для смартфона “Знай наших”

Збір коштів на потреби армії України
24.12.2020

Що буде в новому додатку для смартфона “Знай наших”

Рівненчанин, фронтмен гурту Ot Vinta, очільник творчого об’єднання «Знай наших» Юрій Журавель разом з командою однодумців удався до інтеграції в освітній процес нових форм виховання підлітків — створив розділи творчого об’єднання «Знай наших» в YouTube, Facebook та Instagram.

Спочатку акцент робили на залучення користувачів ПК, однак стрімкий розвиток комунікаційної індустрії й упровадження нових стандартів зв’язку дав розробникам змогу суттєво розширити свою цільову аудиторію, пише Армія-Інформ.

Додаток допоможе всім охочим долучитися до майже 100-тисячного війська спільноти «Знай наших» як в Україні, так і за її межами. Адже, за переконанням ідейного натхненника проєкту, саме комунікатори стали одним з основних гаджетів сучасного життя і дорослих, і дітей.

— За перші дні тестування нашого ноу-хау ми вже отримали тисячі лайків і поширень посилання на інтернет-ресурс «Знай наших» від користувачів мереж, які хочуть знати історію України, власними руками будувати вільну країну. З кожним днем кількість патріотів зростає, — розповів пан Юрій.

— Не так давно відбулася низка хакерських атак на ресурси інтернет-мережі Google та YouTube. Саме тому під час демонстрації мобільної версії «Знай наших» програма YouTube не завантажувалася, а кілька інших інструментів мобільного додатка одночасно підвисали… Наразі все позаду, а проєкт, який було втілено за 9 місяців, успішно працює. Десятки історій про українських героїв з відео-, аудіосупроводом, анімацією й можливістю користувачів пройти тест на перевірку своїх знань — це тільки початок.

Планується, що до розповідей про Вітовта, Івана Богуна, Тараса Шевченка, Олену Пчілку, Павла Скоропадського, Анну Ярославну та решти видатних історичних постатей буде додано календар, який нагадуватиме користувачу визначні дати, як-от: День Збройних Сил України, День народження Степана Бандери, День Січових Стрільців чи День українського козацтва.

Є в розробленні ідея додати сюди й систему глобального позиціонування. Тільки уявіть, їдете повз Ніжин, а вам показує, що тут народився Микола Гоголь, повз Батурин — нагадує, що це козацька столиця України. Щоб зробити анімацію для одного героя з мобільного додатка на дві хвилини мультику, потрібно мінімум два-три тижні.

Ми готові до цього, адже для того, щоб наші діти знали, хто такі Костянтин Острозький, Іван Богун, Павло Скоропадський, Ахілл — вони повинні стати мультяшними героями поруч з Бетменом і Халком, а ще бути в рази крутішими за Івана Царевича та Ємелю!

, , , переглядів: 606

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *