Що китайці почали купувати в українців вп’ятеро більше

Збір коштів на потреби армії України
31.05.2020

Що китайці почали купувати в українців вп’ятеро більше

Україна за перші чотири місяці 2020 року збільшила експорт замороженої чорниці до Китаю у 5,5 разів і стала головним постачальником цього товару до Китаю. Прибуток від експорту за чотири місяці цього року склав $ 6 млн. Про це пише East Fruit.

«У результаті різкого зростання обсягу поставок, Україна стала провідним постачальником замороженої чорниці в цю країну і випередила Канаду, Швецію, Латвію, Білорусь, Росію і Польщу, які також експортували цю ягоду до Китаю у замороженому вигляді», – наголошується в повідомленні.

Україна протягом шести років збільшує постачання замороженої чорниці до Китаю. Так, за 2015 рік обсяг експорту склав $ 383 тис. Після цього обсяги щороку збільшувалися і досягли $ 2,8 млн до 2018 року. Потім, в 2019 році, пішов справжній прорив, коли експорт замороженої чорниці виріс відразу більш ніж в три рази – до $ 10 млн.

«Тому, можна з високою часткою ймовірності припустити, що в 2020 році буде оновлено рекорд експорту цих ягід з України в Китай», – прогнозують експерти.

 

, , , переглядів: 858

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *