Скільки може заробити модель закордоном. Розповідь українки.

Збір коштів на потреби армії України
13.12.2017

Скільки може заробити модель закордоном. Розповідь українки.

Українки, які працюють моделями в країнах Азії, всередньому заробляють близько 2 – 2,5 тис. дол. на місяць.

Найбільше платять в Китаї. Там оплачують роботу погодинно. В Японії, Кореї, Сінгапурі та Малайзії ціна фіксована робочий день – за 5 або 10 годин. Заробіток залежить від портфоліо, досвіду, сезону та агентства.

“В Китаї за показ отримувала в середньому близько 200 доларів. Зйомка для каталогу — 100 доларів за годину роботи. Але для них модель – це вішалка. Якщо туфлі менші на два розміри, то це лише твої проблеми, для них важливо відзняти усе заплановане, нікого не хвилює, що ти втомлена. Доводиться звикати до брудних щіток для макіяжу,неякысної косметики і плойки на 240 градусів.

(фото з архіву Дарії Бондаренко)

21-річна Дарія Бондаренко. Почала працювати моделлю у 19 років. Вперше полетіла в Корею.

“В Кореї чи Японії більш безпечно, агентство піклується про моделей, особливо якщо це перша їхня поїздка. Японці перед макіяжем роблять масаж, зволожувальні маски. В цих країнах платять від 600 до 1000 доларів в день за зйомки для каталогів. За покази — 200-250 доларів. В Таїланді за день заробляють 400 – 500 доларів”.

За словами дівчини, після закінчення контракту суму, яку модель отримала від клієнта, ділять.

“10% йдуть материнському агенству, 40% – приймаючому, 50% – моделі. Із цих 50% віднімаються витрати, які понесло агентство. Це вартість квитків, квартири, карманні гроші. Окремо вираховуються податки. Залишок – заробіток моделі. Я отримую всю суму цілком, так і частинами, залежить від умов контракту”

Джерело: Gazeta.ua

, , , переглядів: 703

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *