Стало відомо, які автомобілі потонули на вантажному судні Felicity Ace

Збір коштів на потреби армії України
10.04.2022

Стало відомо, які автомобілі потонули на вантажному судні Felicity Ace

Одна лише компанія Bentley втратила майже дві сотні машин.

Сумно відомий вантажний корабель Felicity Ace, який затонув неподалік Азорських островів 1 березня 2022 року, зараз спочиває на глибині понад три кілометри. Разом із судном на дно пішли близько чотирьох тисяч автомобілів. В основному корабель перевозив продукцію концерну Volkswagen, серед яких моделі Porsche, Bentley та Lamborghini. Крім того, не дісталися своїх власників і кілька по-справжньому унікальних машин.

Згідно з офіційними документами, на борту вантажного судна знаходилися 85 суперкарів Lamborghini, серед яких 15 Aventador прощальної спецверсії, 20 Huracan та півсотні Urus. Компанія Audi внаслідок пожежі втратила 846 машин, Porsche – 580. Крім того, на дно пішли 190 Bentley. При цьому британська марка за минулий рік випустила лише 14 659 машин.

Також корабель перевозив Kia Soul, Mini Countryman, Nissan Versa Note та інші автомобілі, серед яких, наприклад, Land Rover Santana 1977, 15-річний BMW 750i, а також 65-й екземпляр Honda Prelude SiR, який не випускають вже кілька десятиліть.

У середині березня компанії Lamborghini, Bentley та Audi заявили, що випустять заміну автомобілям, що затонули на вантажному судні Felicity Ace. Загальні збитки, заподіяні пожежею, фахівці оцінили в 400 мільйонів євро.

переглядів: 546

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *