Супермаркет мережі “Фуршет” рознесли мародери: жахливе відео з’явилось у мережі

Збір коштів на потреби армії України
13.06.2019

Супермаркет мережі “Фуршет” рознесли мародери: жахливе відео з’явилось у мережі

Жителі непідконтрольної Макіївки, що у Донецькій області, показали, як зараз виглядає один з магазинів мережі супермаркетів «Фуршет». Відповідне відео було опубліковано на YouTube-каналі J Day.

В описі до відео сказано, що цей магазин знаходиться у Макіївці на вулиці Леніна, 127. Зовні і всередині колишнього супермаркету панує повна розруха. «Фуршет» не постраждав від вибухів або стихійних лих. Таким його зробили регулярні набіги мародерів. «Все розбомбили … Я це зніму і віднесу міському “голові”, щоб вони подивилися, що взагалі відбувається», – сказав автор відео.

Люди пишуть, що подібна ситуація спостерігається і в інших містах на території ОРДЛО. «І в Луганську стоїть у всіх на виду величезна роздовбана махіна “Фуршет”. І нікому не потрібна, за 5 років навіть не намагалися відновити. А був найулюбленіший магазин у багатьох. Шкода», «У Сніжному теж в центрі міста розкрадають … Пожежа була вже разів зо два або три … Бомжі там живуть у нас і нікому немає діла…», «Даремно адресу написали, не всі злодії знали. Тепер повністю рознесуть », – пишуть люди в коментарях до відео.

А ось в Рівному супермаркет “Фуршет”, що у центрі міста, процвітає.

 

, , , переглядів: 1 080

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *