Цей додаток від Google завантажили мільярд разів

Збір коштів на потреби армії України
27.10.2020

Цей додаток від Google завантажили мільярд разів

Найбільшу популярність компанії Google принесли її пошукова система, при цьому багато хто вважає, що Google є монополістом на цьому ринку. Однак компанія також пропонує безліч інших сервісів і додатків.

Минулого тижня стало відомо, що додаток Google Docs (Google Документи) офіційно завантажили з магазину Google Play більше одного мільярда разів. Таким чином у Google з’явився ще один «мільярдник», розповідають Всвіті.

Google Документи є веб-орієнтованим програмним забезпеченням, яке працює без установки на комп’ютер користувача. Документи і таблиці, створювані користувачем, зберігаються на сервері Google і можуть бути експортовані в файл.

Google Docs потрібно було шість років, щоб досягти 1 мільярда завантажень в Google. Річ у тім, що Google не зробила цей додаток обов’язковим в своєму пакеті GMS. Два роки тому додаток подолав позначку в 500 мільйонів завантажень.

За останні два роки популярність додатка сильно зросла. Експерти вважають, що експоненціальне зростання завантажень може бути пов’язане з переходом на віддалену роботу.

, , , переглядів: 556

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *