Твоє літо в kedoff.net! Твої кеди – Las Espadrillas!

Збір коштів на потреби армії України
10.07.2017

Твоє літо в kedoff.net! Твої кеди – Las Espadrillas!

Проект Las Espadrillas – це весь досвід, який ми зібрали за 15 років продажу взуття на нашому українському ринку, і тепер з гордістю представляємо вам новий бренд. У кедах, балетках і еспадрильях Las Espadrillas ви завжди будете відчувати себе вільно та комфортно, адже все взуття робиться із натуральних текстильних та шкіряних матеріалів, у поєднанні з підошвою сучасного дизайну.

Ми не є фабрикою з надсучасними інноваціями, ми використовуємо найбільш практичні технології та досвід швейної промисловості та світової практики брендів. Las Espadrillas – це різноманітність кольорів, елегантність силуетів і найпопулярніші тенденції американського та європейських ринків. Вага пари взуття в основному не перевищує 250 грамів. Заявляємо, що це дуже практичне взуття, яке представлене ​на вітринах нашого магазину. Співвідношення цінової політики та якості товару є найбільш оптимальними.

Колекція Las Espadrillas настільки швидко набрала популярності, що на ринку з’явилися компанії та виробники, які торгують підробками на наше взуття. Тому купуйте наші товари тільки у перевірених трейдерів, контакти яких ви знайдете на нашому сайті, або ж у наших відділеннях інтернет- магазинів lasespadrillas.com, ridersandals.com.ua та kedoff.net.

Дякуємо за вашу лояльність до Las Espadrillas. Завжди стараємося виправдати вашу довіру до нас!

м. Рівне, вул. Соборна, 328 (Пивзавод), магазин Kedoff.net

Тел. 097 096 10 00

Insta: v_kedoff

Facebook: Vitaliy Sobornyi

, , переглядів: 1 154

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *