У 2019 році кількість туристів у Карпатах суттєво зросла

Збір коштів на потреби армії України
27.08.2019

У 2019 році кількість туристів у Карпатах суттєво зросла

Зокрема, найбільше відвідувачів українських Карпат – туристи із-за кордону.

Як розповідає НВ Бізнес, з посиланням на директора Центру розвитку туризму Володимира Царука, головною причиною нашестя туристів в Карпати – стабільні ціни на гірських курортах. Хоч на свята зняти номер в готелі або кімнату в приватному будинку неможливо, але за останній рік з’явилася велика кількість нових котеджів для туристів.

Керівник проекту санаторного комплексу Деренівська Купіль, що під Ужгородом, Андрій Погребняк зазначає, що на вікенд приїжджають чехи, словаки, угорці. Головна причина, через яку туристичний потік в Карпати зростає — стабільні ціни.

Наприклад, в приватному секторі ціни стартують від 200 грн, а в готелях — від 500 грн з людини на добу, говорить Надія Якуб’як. Середній чек в місцевому ресторані становить 200/300 грн на сім’ю.

“Деякі готелі надали знижки в розмірі 10% на проживання”, — додає Олег Дерех. Зокрема українські туристи поїхали на відпочинок в Карпати, оскільки в цьому році подорожчали Єгипет і Туреччина. А туроператори вже зараз розглядають можливість запуску чартерів в аеропорт Ужгорода. “Закарпаття — це один з найбільш недооцінених курортних регіонів в країні”, — підсумовує Андрій Погребняк.

, , переглядів: 717

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *