У Facebook “нове обличчя” – соцмережа змінила логотип

Збір коштів на потреби армії України
05.11.2019

У Facebook “нове обличчя” – соцмережа змінила логотип

Компанія Facebook, котра є власницею найбільшої у світі однойменної соціальної мережі, представила свій новий корпоративний бренд. Про це розповіли у прес-службі корпорації.

За словами директора з маркетингу Facebook Антоніо Лусіо, на цей крок компанія пішла з кількох причин. Facebook 15 років тому починався як одна платформа. Тепер же в портфелі компанії є й інші продукти. Щоб дистанціюватися між соцмережею і компанією, був представлений новий корпоративний стиль.

Бренд корпорації буде зображуватися усіма великими літерами – FACEBOOK, тоді як у соцмережі — маленькими. Таким чином, соціальна мережа збереже колишній брендинг.

Як зазначив сайт CNBC, зміна корпоративного брендування протікає на тлі жорсткої критики компанії Facebook з боку американських законодавців і захисників політики конфіденційності. Крім того, дії найбільшої в світі соцмережі вже неодноразово викликали побоювання щодо витоків даних до сторонніх компаній.

Facebook також стикається з антимонопольним регулюванням через свої майбутні плани щодо об’єднання можливостей інших компаній. Деякі політики в США закликали до примусового відокремлення Instagram та інших продуктів корпорації. Цим ініціативам рішуче чинив опір генеральний директор і основний акціонер Марк Цукерберг.

, переглядів: 861

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *