У Франції запустять потяг з перероблених матеріалів

Збір коштів на потреби армії України
30.07.2020

У Франції запустять потяг з перероблених матеріалів

До Олімпійських ігор 2024 року в Парижі Францією почне курсувати новий швидкісний потяг TGV під назвою Avelia Horizon або «M». Відповідну заяву зробили представники французької державної залізниці SNCF, повідомляє hmarochos.kiev.ua з посиланням на Еuronews.

Масове виробництво таких потягів планують запустити взимку 2023 року, а курсувати вони почнуть з червня 2024-го.

Ален Кракович, керуючий директором SNCF Voyages, назвав нову лінійку «потягами майбутнього». Зазначається, що модельний ряд поїздів Avelia Horizon розроблювався ще з 2010-х років. У вересні 2016 року французький оператор залізниці SNCF та компанія-розробник Alstom підписали угоду про співпрацю над новим поколінням TGV, а у 2018 році SNCF замовила компанії 100 моделей за 2,7 млрд євро. Виробництво планують продовжувати до 2033 року.

Зазначають, що потяги нового покоління будуть більш сучасними та дешевшими в експлуатації, відповідатимуть принципам екологічного споживання (вони на 97% виготовлятимуться з переробленого матеріалу). Також вони мають стати на 20% менш енергозатратними, а оновлений двоповерховий потяг вироблятиме на 32% менше викидів CO2. Місткість потягів збільшиться до 740 пасажирів, а швидкість — до 350 км/год.

Окрім того, завдяки вбудованій піднімальній платформі пасажири з інвалідністю зможуть безперешкодно користуватися новими вагонами. Відповідно пероблаштують і вбиральні.

TGV (Train à Grande Vitesse — «швидкісний поїзд») — французька лінійка швидкісних пасажирських потягів з електричним приводом. TGV-поїзди були розроблені та виготовляються компанією Alstom у співпраці з французькою державною залізницею SNCF. Середня швидкість руху поїздів складає 270-300 км/год.

, , , переглядів: 583

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *