У поліції Рівненщини шукають молодь, яка готова виконувати небезпечні завдання

Збір коштів на потреби армії України
01.02.2018

У поліції Рівненщини шукають молодь, яка готова виконувати небезпечні завдання

На Рівненщині шукають вмотивовану молодь
У поліції триває конкурсний відбір на посади сержантів роти поліції особливого призначення. Вже майже півсотні рівнян виявили бажання поповнити ряди підрозділу, який виконує завдання підвищеної небезпеки.
Командир роти поліції особливого призначення Іван Котяш зазначає, що окрім охорони публічної безпеки та порядку, бійці забезпечують силову підтримку при затримані озброєних злочинців, організованих груп та беруть участь у припиненні масових заворушень:
«Передусім, ми шукаємо вмотивованих людей, які віддані службі українському народові та готові на самопожертву. Наш підрозділ неодноразово ніс і в майбутньому буде нести службу в зоні бойових дій. Тому кандидат має бути готовий до різних умов несення служби і психологічних ситуацій. Крім того, нам потрібні інженери-механіки, які можуть керувати мілітаризованою бронетехнікою».

 


Відбір кандидатів проходить у кілька етапів. Перший – заповнення анкети та подача всіх необхідних документів. Далі – тестування на рівень загальних знань та законодавчої бази, медичне обстеження. Однак найважчим етапом є перевірка рівня фізичної підготовки.
Спецпризначенець Андрій Берлінець розповідає, що до останнього етапу відбору слід готуватися заздалегідь : «Якщо людина до цього не займалася спортом – їй буде дуже важко. Потрібно бути готовим до того, що більшу частину часу ми інвестуємо у підвищення рівня фізичної підготовки, тактики та рукопашного бою».
Під час фізичних навантажень вивчається і психологічний стан бійця. Адже від того, як людина поводиться в умовах підвищеного фізичного навантаження – говорить про її поведінку у напружених ситуаціях під час конфліктів.
Капітан поліції Віталій Степчин відзначає важливість психологічної витривалості у службі:
«Під час масових заходів часто трапляються люди-провокатори: агресори, які психологічно давлять на групу людей, підбурюючи їх до конфлікту. Для цього недостатньо тримати себе у руках, потрібно знати, як діяти по відношенню до тієї чи іншої особи. Тому ми перевіряємо кандидатів на моральну витривалість. Дехто «косить» від завдань, дехто «розсипається». Ми це все досліджуємо й індивідуально коригуємо».
Завершальний етап конкурсу – співбесіда. Після цього кандидати навчатимуться на базі Волинського навчального центру. Конкурс проводиться на 17 вакантних посад. З вимогами до кандидатів та подати он-лайн заявку можна на за посиланням https://nabir.np.gov.ua/index.php?r=recruitment/process_recruitment&id=749
За матеріалами: Відділ комунікації поліції Рівненської області

 

, переглядів: 830

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *