У Рівному відкрили перший приватний Baby Land: подробиці

Збір коштів на потреби армії України
30.07.2019

У Рівному відкрили перший приватний Baby Land: подробиці

Приватний заклад дошкільної освіти «Baby Land» – така повна назва першого дошкільного приватного закладу на Рівненщині. Комісією з ліцензування освітньої діяльності погоджено рішення щодо видачі ліцензії садочку в Рівному по вулиці В.Чорновола на території ЖК «На Щасливому». Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Згідно статуту, заклад розрахований на 10 груп, де перебуватимуть діти дошкільного віку з денним режимом перебування. «Вітаємо гарну ініціативу приватного бізнесу, зокрема забудовника у відкритті закладів соціальної сфери, а саме дитячого садка. Перша ластівка на Рівненщині вже скористалася напрочуд спрощеними умовами ліцензування. Чекаємо подібних ініціатив», − зазначає голова ліцензійної комісії, заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

У закладі передбачені окремий спортивний та музичний зали та осередки для гри, відпочинку, харчування, прогулянок і все це завдяки великій площі приміщень. «Сьогодні, дійсно, прописані нові умови та правила. Закликаю скористатися ними і вийти з тіні тих, хто вже працює. Українські діти в правовому полі повинні бути захищені», − зауважує обласний очільник освіти Григорій Таргонський.

, переглядів: 1 787

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *