У Spotify збираються підвищити ціни на підписку

Збір коштів на потреби армії України
02.11.2020

У Spotify збираються підвищити ціни на підписку

Співзасновник та гендиректор стрімінгового сервісу Spotify Даіель Ек заявив, що компанія планує подальше підвищення цін для збільшення загальної виручки. Про це повідомляє TechCrunch. Зазначається, що у третьому кварталі 2020 року компанія отримала 6 мільйонів підписників (а загальна кількість підписників сягає 144 мільйонів), проте це не виправдало плани керівництва компанії щодо прибутку.

“Підвищуючи ціни на свої послуги, Spotify може отримати більші доходи на ринках, де компанія вважає, що користувачі і надалі бачитимуть цінність у платі за підписку”, – йдеться у повідомленні.

Компанія не деталізувала свої плани щодо підвищення цін. За словами Ека, хоча основним напрямком роботи Spotify і надалі залишається зростання кількості користувачів, є ринки, де послуга є більш зрілою і збільшила цінність, яку вона надає передплатникам, в тому числі завдяки своєму “розширеному вмісту”, – пише видання.

Під “розширеним вмістом” він має на увазі, зокрема, бібліотеку подкастів, яка на сьогодні налічує 1,9 млн подкастів. “Первинні результати вказують на те, що на ринках, де ми перевірили підвищення цін, наші користувачі вважають, що Spotify залишається винятковою цінністю, і вони готові платити більше за наші послуги”, – додав гендиректор компанії. При цьому, Spotify уже протестував зростання цін на кількох ринках, включно з деякими європейськими ринками.

, , переглядів: 405

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *