У старій церкві виявили секретну колекцію із 230 рідкісних ретро авто

Збір коштів на потреби армії України
22.04.2023

Автодилер Палмен із Нідерландів збирав ретро авто протягом 40 років. Про унікальну колекцію не знали навіть його сусіди.

старі авто

У місті Дордрехт (Нідерланди) виявлено величезну колекцію старовинних автомобілів. Машини роками зберігалися в приміщенні непрацюючої церкви та на складах поряд з нею. Про це повідомляє сайт Gallery Aaldering.

Раритетні авто збирав нідерландський автодилер на прізвище Палмен. Він почав колекціонувати машини 40 років тому, купивши родстер Lancia B20.

Загалом колекція Палмена налічує 230 автомобілів. Про неї не знали навіть його сусіди, адже нідерландець показував свої машини обмеженому колу людей.

Ретро-авто не відреставровано, але більшість із них перебувають у робочому стані та на ходу. Серед них є справжні раритети на зразок Ferrari 365, Alfa Romeo 2600 SZ, Studebaker Avanti або Jaguar E-Type.

Також на фото та відео можна дізнатися знамениті Ford Mustang та Thunderbird, Aston Martin V8, AC Ace, Citroen SM та Jaguar Mark 2. А ще в колекції Палмена зібрано кілька дуже рідкісних Facel Vega, Delahaye, Talbot та Lagonda.

Зараз Палмен вже у похилому віці і вирішив розпродати свою колекцію. У травні машини буде виставлено на аукціон. Хоча вони не в ідеальному стані, загальна вартість авто обчислюється мільйонами доларів.

Джерело: https://focus.ua/

переглядів: 839

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *