У WhatsApp з’являться круті функції, яких немає у Viber і Telegram

Збір коштів на потреби армії України
26.10.2020

Команда WhatsApp працює над парою важливих нововведень. Їх назва – «Приєднання до пропущених викликів» та «Біометричний замок». Подробиці з’ясовували репортери електронного видання WeBetaInfo.

Перша функція в оригіналі називається Join Missed Calls. Її суть – можливість приєднатися до розмови учасників групи, запрошення до якого було пропущено.

Назва другої функції звучить англійською як Biometric Lock. Її суть – використання відбитків пальців для забезпечення конфіденційності своїх даних в месенджері. Аналогічний фокус компанія планує зробити з особами користувачів (face-ідентифікація).

На підтвердження правдивості процитованої вище інформації, журналісти порталу виклали наведені нижче скріншоти. Точна дата перекладу вищезазначених опцій в стабільний формат поки залишається невідомою. Багато чого буде залежати від успішності проведеного нині тестування, відзначається в публікації

У WhatsApp з'являться функції, яких немає в Viber і TelegramУ WhatsApp з'являться функції, яких немає в Viber і Telegram

, , переглядів: 722

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *