Uber продасть філію з розробки безпілотних авто

Збір коштів на потреби армії України
08.12.2020

Uber продасть філію з розробки безпілотних авто

Компанія Uber продає свою філію Advanced Technologies Group, що займається розробкою технології безпілотного керування. Про це повідомляє ВВС.

Свою філію з розробки технології безпілотного керування Uber продає стартапу Aurora Technologies. Цей підрозділ засновник Uber колись називали критичним для майбутнього компанії.

Мета Aurora, компанії, що була створена у 2017 році – зробити “безпілотники” реальністю. Минулоріч цю ідею своїми інвестиціями вже підтримав Amazon. За угоду в 4 мільярда доларів Aurora не платитиме: Uber отримає 26% акцій Aurora, тобто проінвестує компанію на 400 мільйонів доларів.

Виконавчий директор Uber Дара Хосровшахі буде членом правління розширеної Aurora. В Uber зазначають, що у секторі досі зацікавлені.

“Існує не так багато технологій з перспективами покращити людське життя безпечним, доступним та екологічним транспортом як безпілотні засоби пересування”, – коментує Хосровшахі.

Раніше створення безпілотних технологій було пріоритетом компанії, коли на чолі був засновник Тревіс Каланик – він бачив у цьому також зменшення витрат. Проте після смертельної аварії в Арізоні у 2018 році програма призупинилась. Також Advanced Technologies Group звинувачували у крадіжці технологій.

Із приходом Хосровшахі у 2017 році компанія зробила своїм фокусом таксі та доставку їжі. Капіталізацію Aurora оцінюють у 10 мільярдів доларів.

, , , переглядів: 492

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *