Український Чорнобить став локацією у популярній грі Minecraft

Збір коштів на потреби армії України
24.06.2020

Український Чорнобить став локацією у популярній грі Minecraft

Користувач із Чехії під ніком Janisko відтворив Чорнобиль в популярній грі Minecraft. На це у гравця пішло аж 2 роки. Карта з відкритим доступом отримала назву Chernobyl Universe і призначена для гри в режимі виживання.

 

Як каже актор, точності у відтворенні Зони відчуження вдалось досягти завдяки Google Maps. Також він використовував додатки McEdit2 і Worldpainting. Щоправда, деякі елементи автор вигадав, покладаючись на власну уяву, пише 24tv.ua.

Janisko продовжує роботу над проєктом, тож він відкритий для допомоги, якщо хтось хоче поділитися точною інформацією з інших джерел. Геймер планує розвивати проєкт до 2023 року. Він планує скопіювати південну і білоруську частину Чорнобильської зони, а також селище Поліське. Також він хоче відтворить карту Dead City із серії ігор S.T.A.L.K.E.R.

Minecraft – це комп’ютерна гра з відкритим світом від першої або третьої особи. Minecraft є грою з найширшою аудиторією і є найпродаванішою відеогрою в історії. У Minecraft можна створювати будь-який об’єкт, якщо мати вдосталь блоків відповідних матеріалів та деталей.


, , , переглядів: 785

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *