Українці розробили авто з причепом, що вміє плавати

Збір коштів на потреби армії України
20.10.2020

Українці розробили авто з причепом, що вміє плавати

Українські дизайнери показали прототип легкого тактичного авто, яке може пересуватися і суходолом, і водою. Його розробляють для сил спеціального призначення. Проте машину можна буде використовувати не лише у військових сферах, про це повідомляє “Національний промисловий портал”.

Конструкція майбутнього тактичного автомобіля – така, як і автомобіля-багі. Три його рами (нижня, верхня та внутрішня) з’єднані між собою та кузовом болтовими кріпленнями. Авто зможе перевозити до 5 людей, включно з водієм. Воно розраховане і на транспортування вантажу.

За бажання, машину можна обладнати електричними гребними гвинтами у кормі кузова. А для збільшення корисного навантаження розробники пропонують плаваючий причеп.

Монооб’ємний кузов створений із поліетилену високої щільності (HDPE). Це, зокрема, гарантує необмежений термін служби, відсутність корозії, високу ударну міцність та стійкість до хімічно агресивних речовин.

Цікаво! Такий поліетилен – екологічно чистий. Він є безпечним як у виробництві, так і при експлуатації. Саме цей матеріал забезпечує для автомобіля можливість пересуватися водою, адже є легшим за неї.

Новітній транспорт буде обладнаний системою відведення води з внутрішнього об’єму. Автомобіль матиме повний привід на всі колеса, а також три паливних баки під задніми сидіннями та по бортах. Останні за необхідності можна буде замінити на баки для інших рідин.

, , , переглядів: 923

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *