В додаток “Дія” додали свідоцтва про народження

Збір коштів на потреби армії України
25.09.2020

В додаток “Дія” додали свідоцтва про народження

Кабінет міністрів України прийняв постанову, якою ввів цифрове свідоцтво про народження дітей до 14 років. Це свідчення найближчим часом з’явиться в додатку «Дія». Дана інформація була оприлюднена на сайті Айтіпедія.

Як повідомили в прес-службі Міністерства цифровий трансформації, заплановано, що свідоцтво про народження буде відображатися в мобільному додатку у обох батьків. З ним також буде відображатися і актуальна прописка дитини. Електронне свідоцтво про народження буде мати таку ж юридичну силу, як і паперовий аналог.

Постанова уряду визначає порядок замовлення, формування, подання та встановлення достовірності електронного свідоцтва про народження, а також можливість передачі цифрового свідоцтва про народження у вигляді електронних копій.

Раніше стало відомо, що компанія «Укрзалізниця» буде приймати цифровий студентський квиток з «Дії». Також з’явилася інформація про апдейт «Дії»: зокрема, в новій версії є вбудований сканер QR-кодів, який дозволяє моментально підтвердити дійсність документа. А навесні в Україні була введена в дію комплексна послуга для підлітків ID-14. Як пояснили в Міністерстві цифровий трансформації, дана послуга передбачає одночасне оформлення першого паспорта і номера платника податків.

, , , переглядів: 775

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *