В Україні не буде весняного призову на час карантину

Збір коштів на потреби армії України
18.03.2020

В Україні не буде весняного призову на час карантину

Для українських призовників з’явилася інформація офіційного порядку. Стало відомо, що в Україні на час дії карантину призупинили заходи щодо призову громадян на строкову військову службу. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Сухопутних військ ЗСУ в мережі Facebook.

“За розпорядженням Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Олександра Сірського військовими комісаріатами та територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки на час дії карантину припинено заходи щодо призову громадян на строкову військову службу, пов’язані з викликом призовників до призовних дільниць та обласних збірних пунктів – до окремого розпорядження”, — йдеться у повідомленні.

У відомстві додали, що військові комісаріати та територіальні центри комплектування та соціальної підтримки продовжуватимуть роботу по військово-обліковим документам і організовуватимуть протиепідемічні заходи. Головам призовних комісій також рекомендується організовувати роботу комісій відповідно до обмежень, введених місцевими органами виконавчої влади.

, , , переглядів: 753

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *