Велике переключення: з 1 липня абоненти Інтертелекому зможуть продовжувати отримувати послуги фіксованої телефонії від Укртелекому

Збір коштів на потреби армії України
11.06.2021

Велике переключення: з 1 липня абоненти Інтертелекому зможуть продовжувати отримувати послуги фіксованої телефонії від Укртелекому

Укртелеком готовий забезпечити абонентів Інтертелекому послугами телефонії, зберігаючи їх номер, у низці областей

З 1 липня абоненти у Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській, Київській областях та м. Київ зможуть користуватися послугами телефонії від Укртелекому.

АТ «Укртелеком» забезпечуватиме послугами  телефонії  абонентів ТОВ «Інтертелеком», який обмежує надання  телефонного зв’язку за технологією CDMA у  низці областей: Вінницькій, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській областях та м. Київ.

Укртелеком має усі необхідні ресурси для забезпечення якісними послугами абонентів – фізичних і юридичних осіб, які висловлять бажання продовжити користуватися послугами телефонного зв’язку та зберегти свій абонентський номер шляхом надання згоди на переключення. Укртелеком пропонує користувачам тарифи, максимально наближені до діючих на даний час тарифних планів оператора Інтертелеком.

 

Процес «міграції» абонентів розпочинається з отримання повідомлення від Інтертелекому щодо можливості переходу на мережу Укртелекому з відповідними покроковими інструкціями.

 

Укртелеком, у свою чергу, оперативно розглядатиме всі отримані від Інтертелекому заявки на переключення.

 

Нагадаємо, що відповідно до вимог чинного законодавства Укртелеком звертався до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, з проханням частково переоформити дозволи на використання номерного ресурсу ТОВ «Інтертелеком», що використовуються абонентами.

 

Рішення НКРЗІ та дії операторів направлено, насамперед, на забезпечення безперервного надання послуг фіксованої телефонії абонентам.

https://ukrtelecom.ua/presscenter/velike-pereklyuchennya-z-1-lipnya-abonenti-intertelekomu-zmozhut-prodovzhuvati-otrimuvati-poslugi-fi/

, переглядів: 582

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *