Впровадження в Україні 5G триватиме більше року

Збір коштів на потреби армії України
17.11.2020

Впровадження в Україні 5G триватиме більше року

Про це сказав віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час виступу на засіданні Кабінету Міністрів, передає кореспондент Укрінформу,

“При запровадженні технології 5G швидкість інтернету збільшується в 10-20 разів і з’являється можливість підключати більшу кількість девайсів для користування інтернетом на одній площі. І тому вже зараз потрібно почати виконувати цю роботу (із впровадження технології 5G — ред.), вона буде тривати трохи понад рік”, – зазначив Федоров.

Він додав, що для цього буде створено групу експертів, яка займатиметься відповідною науково-дослідницькою роботою. Також в Мінцифри планують розробити план розвитку діапазону частот, потрібних для запровадження 5G. За словами віцепрем’єра, експериментальні зони для тестування використання зв’язку 5G з різними мобільними операторами будуть відкриті вже наступного року.

“Ми сподіваємося, що через рік-півтора оператори вже почнуть отримувати ліцензії і у нас з’явиться ця технологія. Але перед тим, як говорити про конкретні терміни, потрібно провести певну науково-дослідницьку роботу”, – зазначив Федоров.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів 11 листопада ухвалив розпорядження, яким затвердив план заходів щодо впровадження в Україні системи рухомого (мобільного) зв’язку п’ятого покоління (5G). Документ встановлює перелік необхідних заходів для забезпечення впровадження в Україні системи 5G та забезпечує їх проведення.

, , , переглядів: 866

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *