Вибори по-рівненські: які курйози сталися на дільницях міста та області

Збір коштів на потреби армії України
22.07.2019

Вибори по-рівненські: які курйози сталися на дільницях міста та області

Спостерігачі РОГО «Комітет виборців України» 21 липня 2019 року проводили спостереження за ходом дня голосування та процесом підрахунку голосів на позачергових виборах народних депутатів України в Рівненській області. У процесі спостереження на дільницях Рівного та області зафіксували цікаві випадки. Зокрема, у Дубні прийшли проголосувати учасники гурту ТНМК.

В с. Зоря Рівненського району (округ 153, дільниця 560687) виборець, який мав голосувати за місцем перебування («на дому»), не зробив цього. Він не зміг відкрити двері членам ДВК, коли ті до нього прийшли, оскільки не може ходити. Згодом його мама приходила на дільницю і просила ще раз прийти. Однак члени ДВК відмовили. Сказали, що вони вже двічі ходили і втретє не підуть.

У селах Корнин, Колоденка і Тайкури Рівненського району (округ 153) на дільницях вдень деякий час було відсутнє електропостачання. Причиною відключення стала аварія на високовольтній лінії. Однак всі проблеми вирішені порівняно швидко. Така ж ситуація трапилася на дільниці 561011 у Рівному (округ 152).

В Рівному частина членів ДВК 560985 (округ 152) не змогла проголосувати за кандидата в одномандатному виборчому окрузі. Люди, у зв’язку з роботою в комісії, мусили тимчасово змінити свою виборчу адресу. Але проживають вони в сусідньому ОВО 153.

, , , , переглядів: 1 247

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *