Як організувати бюджетну мандрівку в стилі “Гри престолів”?

Збір коштів на потреби армії України
17.07.2017

Як організувати бюджетну мандрівку в стилі “Гри престолів”?

Подорожуємо місцями зйомок культового серіалу без віз.

 

 

Сьогодні на екрани вийде сьомий сезон серіалу «Гра престолів». Оскільки серіал знімали в основному в Європі, а довгоочікуваний безвіз нарешті запрацював – подорож місцями, де відбувалися зйомки саги, виглядає доступною, як ніколи. Багато локацій знімали у Великій Британії та Ірландії, але оскільки безвізовий режим на них не поширюється, то ми їх до уваги не беремо.

Мальта

Королівська гавань, септа Беєлора та весілля Дрого та Деєнеріс.

Саме на Мальті знімали багато локацій першого сезону. І тому саме з Мальти ми й розпочнемо.

Країна Мальта розташована на трьох островах: власне Мальта, Коміно та Гозо. На останньому знімали весілля Дрого і Деєнеріс, от тільки, на жаль, ту саму арку, яка вже стала візитівкою країни, штормом змило в море.

 

Решту ж локацій залишились у незмінному вигляді, ба більше, деякі з них мають історію в чотири тисячі років. Сучасна столиця Валетта й стара столиця Мдіна на екрані перевтілились у Королівську гавань. Червоний замок знімали в Рабаті, а Пентос – в палаці Вердала. Велика септа Беєлора, це насправді Форт Маноель на околицях Валетти, саме тут зняли кульмінаційний епізод першого сезону (так, той самий з Шоном Біном).

Добратись на Мальту найпростіше з Польщі, а зі Львова в Польщу зараз є багато як надземних варіантів добирання, так і по землі.

Наприклад, маршрут через Вроцлав.

 

 

Або летіти з Катовіце на Мальту за 20 євро:

 

 

Хорватія

З другого сезону столиця Вестероса перемістилась у хорватський Дубровнік. Саме тут знімали епічне Червоне весілля − у міському парку Градац. А з часом Хорватія стала чи не основним місцем зйомок. Різні локації Королівської гавані й Червоного замку знімали також в маленькому селі Трстено − сади, де часто гуляли Варіс з Тіріоном, Спліті та маленькому селі Стон. Шибеник перетворився на Браавос, а острів Локрум – на Кварт. Битву при Чорноводній знімали також у Дубровніку.

 

У Хорватію зі Львова дешевше летіти через Польщу.

Наприклад, з Катовіце до Спліта − 20 євро:

 

 

Іспанія

Іспанію творці «Гри престолів» відкрили для себе аж у п’ятому сезоні, і значну частину сьомого сезону, який от-от вийде на екрани, також знімали тут.

 

Знімали в Каталонії: так Жирона перебрала естафету в Дубровніка, й тут оселились Королівська Гавань і Браавос, а замок Святої Флорентіни на півдорозі між Барселоною та Жироною перетворився на родове помістя дому Тарлі. У Севільї знімали Дорн та бойові ями Мієріна, а давній римський міст у Кордобі у серіалі перетворився на Довгий міст в Волантісі. З шостого сезону до карти локацій доєдналась Алмерія – тут знімали сцени Ваес Дотрака і Мієріна.

В Іспанію шляхи добирання ті самі – через Польщу (хіба що керівництво Ryanair все таки зуміє знайти аргументи для пана Рябікіна).

Наприклад, з Кракова в Жирону − 23 євро:

Або з Варшави в Барселону за 25 євро:

А з Барселони до Севільї можна долетіти всього за 10 євро:

Також Іспанія красиво поєднується в одній подорожі з Мальтою: 27 євро − і ви в Жироні.

Ісландія

Усе, що за Стіною – здичавілих, Джона Сноу і ворон знімали в Ісландії.

 

Печера, в якій купалися Джон та Ігрітт

Ісландія і без місць зйомок культового серіалу приваблює мільйони туристів. Однак поїздка туди вважається дуже дорогою. За 100 євро об’їхати всю Ісландію, звичайно, не вийде, але, принаймні зловити туди недорогі квитки цілком реально.

Наприклад, з Гданська за 30 євро:

Або з Вроцлава за 35 євро.

Отже, не втрачаємо оптимізму – сьомий сезон вже близько. І хоча рейси Ryanair зі Львова знову перетворюються на мрію, хтозна, може, вона таки нарешті збудеться.

Джерело: http://gazeta.lviv.ua/2017/07/14/yak-organizuvati-byudzhetnu-mandrivku-v-stili-gri-prestoliv/

, переглядів: 937

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *