Як пройшов перший цьогоріч пробіг старих автівок

Збір коштів на потреби армії України
21.06.2020

Як пройшов перший цьогоріч пробіг старих автівок

В Києві відбулося відкриття сезону ретроавто 2020. Кілька десятків старовинних машин з”їхалися до АЗК “Маршал” між Чайкою і Стоянкою на Житомирській трасі. Після цього вони рушили в бік Житомира у вигляді видовищної колони.

“Через карантин і пандемію ми змушені були перенести проведення весняного найбільшого технічного фестивалю Old Car Land. Після послаблення карантину вирішили організувати відкриття ретросезону в яскравому безпечному для здоров”я форматі – зустрітися із однодумцями й прокататися трохи”, – розповів gazeta.ua Павло Лозовенко, президент клубу технічної класики Old Car Service.

Серед представлених машин зібралося чимало різноманітних автівок. Найстарішим – понад 80 років. Це Skoda Popular 1939 року, DeSoto S-6 1939 року. Приїхали також Ford Taunus, Opel Rekord 1969 року, ГАЗ-21 “Волга” 1960 року, ГАЗ-20 “Победа”, “Москвич-408” та інші. Серед мототехніки були мопеди “Карпати”.

“Відчувається, що давно не було такої зустрічі. Всі активні люди в цьому русі із великим задоволенням взяли участь у заході – обговорювали поточний справ реставрації, ділилися досвідом і, звісно, їздили”, – сказав Павло.

Через пандемію корона вірусу запланований на квітень фестиваль Old Car Land перенесли. На нього мало зібратися понад 1000 учасників.

, , , переглядів: 1 258

Кількість коментарів: 2
  1. МЕРОМ КИЕВА ДОЛЖЕН ОСТАТЬСЯ ПОРЯДОЧНЫЙ ЧЕЛОВЕК- ВИТАЛИЙ КЛЫЧКО !!!

  2. МЕРОМ КИЕВА ДОЛЖЕН ОСТАТЬСЯ ПОРЯДОЧНЫЙ ЧЕЛОВЕК- ВИТАЛИЙ КЛЫЧКО !!!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *