Як рівняни рятуються від спеки? (ОПИТУВАННЯ)

Збір коштів на потреби армії України
03.08.2017

Як рівняни рятуються від спеки? (ОПИТУВАННЯ)

На вулиці справді по – ліньому пече сонце. Рівняни жаліються на високу температуру повітря. Ми поцікавились, як вони борються з надмірною спекою.

Іра(23 роки)

  • Це справді просто жах. На роботі є кондиціонер. а вдома вмиваюсь холодною водою, п’ю холодні напої.

Катя(20 років):

  • Їм морозиво, багато морозива, купляю де бачу. Я не знаю скільки так ще буде. Витерпіти це не реально. Квас на вулиці холодний купляю.

Оля(18 років):

  • Лише кондиціонер рятує мене від сонця. Нікуди не виходжу вдома сиджу. Мама з роботи морозиво приносить.

Діма(21 рік):

  • Холодне пиво або квас купляю. Іншого варіанту не бачу.
, , переглядів: 3 652

Кількість коментарів: 2
  1. Шановна редакціє! Станьте першими і покажіть приклад іншим. Врешті-решт зверніть увагу, почуйте й подивіться, що у нас у таку спеку, окрім відпочиваючих, тих, хто ходить базарами, чиновників й офісних працівників, котрі “рятуються” від спеки в кабінетах з кондиціонерами й з мінеральною водою – є ще й інші люди. РОБІТНИКИ, КОТРІ ДІЙСНО ПРАЦЮЮТЬ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ ПРИ +35, +37. Хто й коли зверне увагу на цих людей, які від спеки втрачають свідомість, не можуть заховатися не те, що в приміщення, а в тінь. Чому про людей праці ніхто не те, що не подбає, а й не згадає. Чому ж ви не візьмете інтерв”ю в працюючих під таким спекотним сонцем ? Як же вони рятуються? А ще краще – розпитати того начальника, роботодавця, чому він порушує Закон “Про охорону праці”, чому не змінить графік роботи цим роботягам при аномальній спеці? Для цього є усі як законні, так і моральні підстави. То Закарпатський губернатор своїм розпорядженням може скоротити робочий день і змінити графік роботи для працюючих, а в нас ніхто навіть і пальцем не кивне.

  2. Якщо хтось з рівнян ходить,або сидить голий я це сприймаю спокійно спека така Я бачив молоду пару яі ішли містом голі

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *