Як рівняни відриваються в Карпатах. Всі фото з ФБ

Збір коштів на потреби армії України
18.07.2017

Як рівняни відриваються в Карпатах. Всі фото з ФБ

На вулиці –  літо, на роботі – відпустка, в університеті – канікули. Вашій увазі рівняни, які поділились у Фейсбук фото з свого відпочинку у Карпатах. Шукайте себе та друзів.

Анастасія Банацька –

Ці вихідні я провела у Карпатах! Люблю своє життя, люблю рафтинг, і взагалі, просто обожнюю Карпати:)

Цього разу я поїхала в тур від Центру рафтингу “Рафтинг+Говерла”. Останнім часом мені дуже сподобалось їздити самій, адже я завжди опиняюсь в дуже класних компаніях і знайомлюсь з чудовими людьми. Загалом нас було більше 30 чоловік, враховуючи інструкторів та гідів. Це були в основному активні громадські діячи, юристи, фінансисти, бійці АТО, політики, організатори і просто хороші люди з різних міст України. Я дізналась про безліч цікавих нових проектів, серед яких “Українська школа лідерства”, який дуже зацікавив мене, адже цей проект гармонісно розвиває і мотивує молодь і його концепція, цілі та завдання такі ж, як і у нашого Родинного центру “Сімейка”, так як здорова, фізично, психологічно і гармонійно розвинена активна молодь – це запорука хорошого майбутнього для нашого міста, країни і націі загалом.
Одне шкода, що було дуже мало часу, і по суті, нормально не встигли з усіма познайомитись і поспілкуватись. Але життя цікава річ, а земля кругла, і я впевнена, що іще зустрінусь з багатьма;)
#мой_відпочинок #моє_життя #карпати #рафтиг #говерла

 

Олена Демчук Рибінська –

Якщо-що, то це я забрала сонце з Рівного до Карпат????

 

Марина Кривуля –

Все, що потрібно для хорошого відпочинку☺️ #карпати #природа#буковель #bukovel #trevel

 

 

 

 

, , переглядів: 1 205

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *