Як швидко розблокувати банківську карту в Приват24

Збір коштів на потреби армії України
20.06.2021

З блокуванням банківської карти користувачі стикаються досить часто. Іноді це відбувається через заборгованість, а іноді через неуважність власника карти.

Які можуть бути причини блокування картки клієнта

1. Заборгованість по оплаті

2. Неправильно введений PIN-код

3. Підозра на фішингову діяльність

4. Підозрілі операції з карткою (різні регіони, багато операцій поспіль – банк має право заблокувати картку при підозрі на крадіжку)

5. Невикористання карти тривалий час.

6. Підозрілі перекази на карту – фінансовий моніторинг (якщо людина отримувала регулярно до 10 тисяч гривень щомісяця, а несподівано прийшла на карту сума понад 50 тисяч гривень).

Як швидко розблокувати карту

Якщо карта заблокована через непогашення заборгованості в строк, то в першу чергу потрібно покрити заборгованість. А потім звернутися до оператора з проханням розблокувати карту. Але потрібно пам’ятати про те, що за правилами банку, розблокування відбувається протягом трьох банківських днів після встановлення нульового кредитного ліміту.

Якщо карта була заблокована з іншої причини, то зняти блокування буде трохи легше.

  • Заходимо в Приват24, проходимо авторизацію.
  • Вибираємо пункт меню “Мої рахунки” – “Управління карткою/рахунком”.
  • Знаходимо опцію “Блокування” і натискаємо “розблокувати”.
  • Система може вимагати ввести додаткові персональні дані, перевірити номер телефону.

Якщо немає можливості зробити операцію з Приват24, можна використовувати систему смс-банкінгу. На номер ПриватБанку 10060 відправляємо повідомлення з текстом UNBLOCK+ХХХХ. Замість ХХХХ потрібно поставити 4 останні цифри вашої заблокованої карти. Зверніть увагу – ніяких інших цифр, знаків і букв в повідомленні бути не повинно.

Розблокувати карту можна за допомогою банкомату. Для цього потрібно використовувати карту, пройти авторизацію, в меню знайти пункт “Операції з картою” – “Додаткові послуги” і натиснути пункт “Розблокувати”.

Розв’язати питання з картою можна за допомогою дзвінка на гарячу цілодобову лінію ПриватБанку за номером 3700. Дзвінки з мобільних безплатні, а оператори допоможуть розблокувати вашу карту.

Якщо всі варіанти ви вже використали, і вони не допомогли, то потрібно звернутися до найближчого відділення ПриватБанку. Вам знадобиться паспорт і номер карти.

, , переглядів: 754

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *