Як швидко зарядка знищує акумулятор смартфона?

Збір коштів на потреби армії України
14.05.2020

Як швидко зарядка знищує акумулятор смартфона?

На цьому тижні з’явилися лякаючі новини про те, що швидка зарядка «вбиває» акумулятор смартфонів. Зокрема, йшлося про те, що 40-ватна швидка зарядка зменшить ємність акумулятора зі 100% до 70% за стільки ж циклів, за скільки 15-ватна зменшує її до 90%, при цьому кількість циклів не повідомлялося.

Після чого Oppo India і TUV Rheinland опублікували результати випробувань, які дозволять власникам смартфонів з швидкою зарядкою видихнути і перестати переживати на цю тему. Oppo заявила про те, що в користувачів мережі вводять в оману, а також, що компанія встановила дуже високий стандарт для акумуляторів мобільних телефонів і технологій зарядки. У лабораторії Oppo був протестований смартфон Oppo Ace2, який пройшов 800 циклів зарядки при потужності 65 Вт.

Як швидко зарядка знищує акумулятор смартфона

Залишкова ємність акумулятора після 100, 300, 500, 600 і 800 циклів показана в таблиці. Тобто якщо заряджати смартфон кожен день, то через два роки його акумулятор збереже більше 90% початкової ємності. Компанія TUV Rheinland провела власні заміри і підтвердила цю інформацію.

, , переглядів: 800

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *