Як “Укрпошта” хоче розбудуватися в 2021 році

Збір коштів на потреби армії України
08.12.2020

Як “Укрпошта” хоче розбудуватися в 2021 році

“Укрпошта” має намір наступного року розпочати фізичне будівництво 8 сортувальних хабів та 62 депо у регіонах України в рамках проєктів із залученням коштів Європейського інвестбанку та Європейського банку реконструкції та розвитку. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Керівник проєктів будівництва “Укрпошти” Ігор Суходубовський розповів, що загальна площа логістичних об’єктів становить близько 600 тисяч квадратних метрів. 8 сортувальних хабів розташовані на двох берегах Києва, у Львові, Харкові, Дніпрі, Хмельницькому, Одесі та Покровську. Ще 62 депо – у регіонах.

Інвестори об’єктів виступатимуть замовниками будівництва на власних земельних ділянках, “Укрпошта” – довгостроковим орендарем. Така модель має назву B2S (Built-2-Suit). На першому етапі планується звести 4 хаба та 1 депо в Івано-Франківську, конкурс оголосять незабаром.

Згідно проєкту, площа логістичного хабу – близько 24 тисяч кв. м, площа необхідної для нього ділянки – щонайменше 7,5 гектара. Хаби будуть суміщати функції сортувального центру та автобази, на території передбачається мати 88 паркувальних місць для вантажівок та 90 місць для транспорта вагою до 5 тонн.

Депо передбачають розташування автобази. Площа приміщення – понад 5 тисяч кв. м, площа ділянки – понад 2 гектари. Проєкт передбачає майже повну відмову від використання деревини, а для енергоефективності використовуватимуться мінераловатні утеплення та інші технології.

, , , переглядів: 957

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *