Які саме Telegram-канали заблокували в Україні

Збір коштів на потреби армії України
26.02.2021

Київський районний суд Харкова ухвалив зобов’язати українських провайдерів закрити доступ до низки Telegram-каналів, які, за даними СБУ, займалися розвідувально-підривною діяльністю на замовлення спецслужб РФ. Про це повідомила пресслужба Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Постанову суду ухвалено 23 лютого. Служба безпеки України 24 лютого передала її в Нацкомісію.

“Накласти арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет при використанні Telegram-каналів “Резидент”, “Легитимный”, “Картель”, “Сплетница”, шляхом зобов’язання інтернет-провайдерів, операторів, провайдерів телекомунікацій, що здійснюють діяльність на території України, закрити до них доступ – до скасування арешту майна у встановленому нормами Кримінального процесуального кодексу порядку”, – ідеться в повідомленні.

Постанову можуть оскаржити в Харківському апеляційному суді протягом п’яти днів із дня оголошення. Вона підлягає негайному виконанню після її оголошення, ідеться в повідомленні Нацкомісії. Як саме здійснюватимуть блокування, не уточнюють.

1 лютого СБУ викрила агентурну мережу російських спецслужб, які намагалися впливати на ситуацію в Україні за допомогою політичних всеукраїнських і регіональних Telegram-каналів. Зокрема, зазначали такі канали, як “Легитимный”, “Резидент”, “Картель”, “Сплетница”, “Черный квартал”, “Политический расклад”, “Нетипичное Запорожье”, “Тремпель Харьков”, “Одесский фраер”, “Днепр live”, “Николаев live”, “Херсон live”.

, , , переглядів: 718

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *