“Євробачення 2020”: чи можуть скасувати конкурс через коронавірус

Збір коштів на потреби армії України
27.02.2020

Організатори відповіли на пропозицію скасувати конкурс через коронавірус

Нідерландський вірусолог запропонував розглянути питання перенесення конкурсу Євробачення 2020 в Роттердамі через коронавірус. Організатори міжнародного конкурсу відповіли на слова вірусолога. У розмові з голландської газетою AD, провідний голландський вірусолог і експерт з грипу Аб Остерхаус поставив під сумнів доцільність приїзду в Роттердам десятків тисяч людей з усього світу в умовах поширення вірусу по Європі.

«Ви повинні взяти до уваги сценарій, що такі події, як Євробачення, не можуть тривати, – сказав він. – Але це залежить від того, як буде розвиватися коронавірус в майбутній період». Остерхаус заявив, що Нідерландам, ймовірно, доведеться мати справу з COVID-19 – офіційною назвою хвороби, викликаної вірусом. «Все ще можливо, що вірус в кінцевому підсумку буде пригнічений. Ми успішно впоралися з SARS, але вірус поширювався не так швидко», – додав вірусолог.

Втім, прес-секретар мерії Роттердама заявив, що ситуація в місті відстежується. «Ми уважно стежимо за всім і готові до всіх можливих ризиків і загроз. На підставі цього проводиться оцінка необхідності додаткових заходів. Однак в даний час занадто рано коментувати можливі сценарії», – сказала Інгрід Адріансе. Також на слова експерта відповів представник Євробачення в національному мовнику NPO Денні Вормер. Він сказав, що мовник керується рекомендаціями RIVM – Національного інституту охорони здоров’я і навколишнього середовища: «Ця людина, безсумнівно, хороша у своїй роботі, але ми слідуємо інструкціям RIVM. Їх рекомендації головні, і якщо вони скажуть, що є конкретна загроза, то ми вживемо заходів. Зараз занадто рано».

, переглядів: 892

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *