YouTube назвав найпопулярніші відео за рік

08.12.2019

YouTube назвав найпопулярніші відео за рік

Відеосервіс YouTube представив підсумки 2019 року, перерахувавши ролики, які набрали найбільше переглядів і лайків користувачів в світі. Підсумки року зібрані в традиційній щорічній збірці Rewind.

Вона починається з нагадування про те, що минулорічне відео стало найбільш ненависним в історії YouTube, зібравши понад 17 млн «діслайків», встановивши антирекорд. У коментарях користувачі скаржилися, що творці Rewind 2018 упустили найрезонансніші сюжети і не включили до збірки відомих блогерів.

Цього разу автори вирішили сконцентруватися на роликах, які користувачі найбільше лайкали. На першому місці – челендж на каналі Mr.Beast, який кинув виклик популярному яйцю в Instagram і набрав у результаті майже 11 млн лайків. Відразу за ним весільний ролик короля YouTube – PewDiePie. У серпні він переміг в гонці з індійським каналом T-Series, побивши рекорд в 100 млн підписників.

У цьому році особливою популярністю користувалися творчі відео. За 8 хвилин Black Gryph0n спародіював голоси 54 відомих виконавців. А SethEverman з дуже серйозним обличчям розкрив всьому світу секрет створення хіта цього року – Bad Guy Біллі Айлиш, використавши лише кілька предметів домашнього інтер’єру і ніякої звукозаписної студії.

Бурхливу реакцію викликала відео-відповідь Джеймса Чарльза No More Lies, яка поставила крапку в його конфлікті з Таті, одним з найпопулярніших б’юті-блогерів на YouTube. Найбільшу кількість переглядів серед музичних відео року набрали кліпи Daddy Yankee, Rosalia і Anuel AA.

Топ кліпів з найбільшою кількістю лайків:

Шон Мендес – Señorita (13,3 млн лайків)
BTS – Boy With Luv (12,7 млн лайків)
BLACKPINK – Kill This Love (10,7 млн лайків)
Біллі Айліш – Bad guy (10,1 млн лайків)
Lil Nas X – Old Town Road (feat. Billy Ray Cyrus) (9,5 млн лайків)
Аріана Гранде – 7 rings (8,9 млн лайків)
Lil Dicky – Earth (8,2 млн лайків)
Daddy Yankee & Snow – Con Calma (7,5 млн лайків)
j-hope – Chicken Noodle Soup (feat. Becky G) (5,7 млн лайків)
T-Series – Vaaste (5,5 млн лайків)

, , переглядів: 515

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *