YouTube назвав найпопулярніші відео за рік

Збір коштів на потреби армії України
08.12.2019

YouTube назвав найпопулярніші відео за рік

Відеосервіс YouTube представив підсумки 2019 року, перерахувавши ролики, які набрали найбільше переглядів і лайків користувачів в світі. Підсумки року зібрані в традиційній щорічній збірці Rewind.

Вона починається з нагадування про те, що минулорічне відео стало найбільш ненависним в історії YouTube, зібравши понад 17 млн «діслайків», встановивши антирекорд. У коментарях користувачі скаржилися, що творці Rewind 2018 упустили найрезонансніші сюжети і не включили до збірки відомих блогерів.

Цього разу автори вирішили сконцентруватися на роликах, які користувачі найбільше лайкали. На першому місці – челендж на каналі Mr.Beast, який кинув виклик популярному яйцю в Instagram і набрав у результаті майже 11 млн лайків. Відразу за ним весільний ролик короля YouTube – PewDiePie. У серпні він переміг в гонці з індійським каналом T-Series, побивши рекорд в 100 млн підписників.

У цьому році особливою популярністю користувалися творчі відео. За 8 хвилин Black Gryph0n спародіював голоси 54 відомих виконавців. А SethEverman з дуже серйозним обличчям розкрив всьому світу секрет створення хіта цього року – Bad Guy Біллі Айлиш, використавши лише кілька предметів домашнього інтер’єру і ніякої звукозаписної студії.

Бурхливу реакцію викликала відео-відповідь Джеймса Чарльза No More Lies, яка поставила крапку в його конфлікті з Таті, одним з найпопулярніших б’юті-блогерів на YouTube. Найбільшу кількість переглядів серед музичних відео року набрали кліпи Daddy Yankee, Rosalia і Anuel AA.

Топ кліпів з найбільшою кількістю лайків:

Шон Мендес – Señorita (13,3 млн лайків)
BTS – Boy With Luv (12,7 млн лайків)
BLACKPINK – Kill This Love (10,7 млн лайків)
Біллі Айліш – Bad guy (10,1 млн лайків)
Lil Nas X – Old Town Road (feat. Billy Ray Cyrus) (9,5 млн лайків)
Аріана Гранде – 7 rings (8,9 млн лайків)
Lil Dicky – Earth (8,2 млн лайків)
Daddy Yankee & Snow – Con Calma (7,5 млн лайків)
j-hope – Chicken Noodle Soup (feat. Becky G) (5,7 млн лайків)
T-Series – Vaaste (5,5 млн лайків)

, , переглядів: 858

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *