За рік користувачами Instagram та Facebook стали два мільйони українців

Збір коштів на потреби армії України
27.01.2021

За рік користувачами Instagram та Facebook стали два мільйони українців

Facebook більш популярний у Київській, Львівській і Дніпропетровській областях, а Instagram – в Харківській, Одеській та Запорізькій

Українці продовжують дедалі активніше реєструватися у соціальних мережах. Усього за останні шість місяців аудиторія одних з найпопулярніших соціальних мереж Instagram і Facebook зросла на 1 млн у кожної. І тепер в Instagram налічується 14 млн користувачів з України, а в Facebook – 16 мільйонів. Про це повідомляє агентство PlusOne. Також збільшилася й кількість користувачів Messenger – до 10 мільйонів. Ще пів року тому їх було на 800 тисяч менше.

Хоча українці з усіх регіонів країни додавалися в соцмережі, все ж є області, які віддають перевагу тій чи іншій платформі. Так, Facebook тримає лідерство серед жителів усіх областей, але активніше використовують платформу в Київській, Львівській і Дніпропетровській областях. Його основний конкурент більш популярний у Харківській, Одеській та Запорізькій областях.

Цікаво, що Україна залишається у лідерах серед сусідніх країн з реєстрації в Instagram. Ця соцмережа майже нарівні з Facebook використовується українцям. Для порівняння, в Росії більш популярний Instagram. Там зареєструвалося близько 40% населення, а в Facebook – менше ніж 10%. Схожа ситуація у Білорусі. А ось у Грузії нараховується 75% в Facebook, і тільки близько 30% в Instagram.

Якщо поділити користувачів за віковим критерієм, то в Instagram більше молоді до 29 років. Facebook же навпаки щороку активно додає собі користувачів у віці 37-38 і від 52 років. До речі, жінки виявилися більш активними, ніж чоловіки. Жіноча аудиторія збільшилася в обох мережах. І також саме жінки складають основну кількість тих, хто реєструється на платформах у всіх вікових категоріях. Всі категорії без винятку всіх платформ для спілкування частіше заходять до соцмереж через мобільні телефони.

, , , переглядів: 601

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *