Засновник Facebook розповів про майбутнє соцмереж

Збір коштів на потреби армії України
11.01.2020

Засновник Facebook розповів про майбутнє соцмереж

На своїй сторінці в Facebook Марк Цукерберг спробував спрогнозувати тренди до 2030 року і заявив, що буде фокусуватися на них. По-перше, Цукерберг вважає, що в найближче десятиліття зміниться покоління на керівних посадах у сфері IT.

На думку Марка, скоро мілленіали почнуть вирішувати актуальні для себе проблеми. Сам Цукерберг сподівається допомагати їм за допомогою свого благодійного фонду, тобто інвестувати у персоналізовану початкову освіту, молодих підприємців, вчених і так далі.

По-друге, підприємець впевнений, що у найближчі п’ять років цифрове соціальне середовище буде приділяти велику увагу приватному спілкуванню і невеликим співтовариствам. Також керівництво Facebook націлене на підтримку малого бізнесу. Цукерберг хоче, щоб кожен бажаючий міг без проблем продавати товари і обслуговувати клієнтів в інтернеті.

Марк вважає, що смартфон залишиться основним гаджетом у найближчі роки, однак в якийсь момент з’являться проривні окуляри доповненої реальності, які відкриють нову епоху. Крім того, підприємець передбачив появу нових інструментів саморегулювання для спільнот.

, , , переглядів: 675

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *