Завдяки Ілону Маску біткойн продовжує бити рекорди

Збір коштів на потреби армії України
14.02.2021

Завдяки Ілону Маску біткойн продовжує бити рекорди

Криптовалюта Bitcoin продовжує бити цінові рекорди на тлі дедалі ширшого використання віртуальних активів – один з найбільших банків США дозволить транзакції у криптовалютах цьогоріч. Про це йдеться у даних криптовалютної біржі Coindesk, повідомляє УП.

Ціна Bitcoin сягнула рекордних 49 716 доларів. Зростають також інші криптовалюти. Зокрема, друга найпоширеніша віртуальна валюта Ethereum вартував на біржі 1805 доларів, що теж є його максимальною ціною.

Зростання спровокувало дві події одночасно. 11 лютого найстаріший та один із найбільших банків США Bank of New York Mellon Corp повідомив, що до кінця року дозволить операції зі зберігання, трансферу та випуску Bitcoin та інших криптовалют.

У цей же день компанія Mastercard заявила, що запроваджуватиме транзакції з криптовалютами у своїй мережі, за винятком тих, що прив’язуються до інших активів як-от до долара. У компанії також повідомили, що працюють разом із центральними банками низки країн над створенням нових віртуальних валют.

Про інвестиції в біткоїни Tesla повідомила в розкритті інформації для Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). Tesla також зазначила, що “в найближчому майбутньому” планує почати приймати біткоїни в якості форми оплати за свої продукти.

“У січні 2021 роки ми оновили свої правила, що стосуються інвестування, щоб забезпечити більше гнучкості в подальшій диверсифікації і максимізації прибутку від коштів, які не потрібні нам для підтримки достатнього рівня ліквідності”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Tesla у рамках цих правил може інвестувати частину таких коштів в цифрові активи, золото, забезпечені золотом ETF та інші інструменти.

, , , переглядів: 430

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *