Тарас Бульба 2019: хто виступить цього року на головному рок-фестивалі Рівненщини

Збір коштів на потреби армії України
11.06.2019

Тарас Бульба 2019: хто виступить цього року на головному рок-фестивалі Рівненщини

У древньому Дубні 19-21 липня на стадіоні «Спартак» відбудеться фестиваль впертого духу «Тарас Бульба». Це найстарший рок-фестиваль України. З 1991 року фестиваль «Тарас Бульба» став «духовним»полігоном  української молодіжної культури останніх років, на його сценах виступало понад пів тисячі гуртів і виконавців з України та з-за закордону.

Вже анонсовані такі гурти: «KARNA», «StonedJesus»,«Циферблат», «NokturnalMortum»,«Лінія Маннергейма», «Фіолет», «ТНМК», «OT Vinta», «Тарута», «Вій», «JoryjKłoc», «Мотанка», «Detach» та ще понад 40 учасників. Закордонними гостями фестивалю стануть«InfectedRain» (Молдова), «Beddari» (Норвегія) та «Grandma’pick» (Україна-Німеччина).

Щороку журі визначає найкращий музичний колектив. На живих відборах було відібрано чотирнадцять молодих і перспективних команд з усієї України, які на фестивалі будуть боротися за Гран-прі:

 1. «Шумоторіка», Київ.
 2. «Стороннім В.», Кременчук.
 3. «Хмарно з Проясненнями», Київ.
 4. «Erai», Київ.
 5. «GalsiBand», Одесса.
 6. «O.Stim», Рівне.
 7. «СутулыйЧародей», Запорiжжя.
 8. «DядяDімаBand», Лозова
 9. «Brightthought», Київ.
 10. «Dr.Gomez», Київ.
 11. «TheSoundAge», Кропивницький.
 12. «Поророка», Мелітополь,Новосілки.
 13. «Bud’more», Харків.
 14. «Спека», Київ.

Переможець отримає гітару «FenderRedondoPlayer ELJ» від призового спонсора «Музторг Україна». Зазначимо, що у різні роки Гран-прі фестивалю здобували такі, нині відомі гурти, як «Карна», «АННА», «Полинове поле», «Фіолет», «НіАгара». Тому фестиваль, покровителем якого є Микола Гоголь, можна вважати музичним знаком якості.

На фестивалі функціонуватимуть Головна, Альтернативна та Літературна сцени. Альтернативна сцена в останній день «Тараса Бульби» перетвориться на справжню кузню «чорного металу». Вона матиме назву «DOMNA MetalStаge». Хедлайнером цієї сцени стануть культові харківські блек-металісти «NokturnalMortum».

Літ-Арт платформа збере митців з усієї України. Виступатимуть Сергій Жадан, Олег Каданов, Олександра Гонтар, Сергій Мартинюк, Юрко Журавель, Андрій Ляшук та ін. На цій же локації відбудеться постановка вистави «ГалюЦеНація» театру Нянькіних з Сум.

Для наймолодших відвідувачів облаштують Дитячу галявину (лялькові вистави, ігри та розваги, квести, майстер-класи). Також на території фестивалю розмістять фудкорт, ярмарку-виставку «Алея майстрів»та наметове містечко. Функціонуватиме і козацький курінь Печерської сотні Опанаса ПредримирськогоКиївського реєстрового козацького полку, в якому демонструватимуть побут та зброю козаків, читатимуть лекції з історії козацьких звичаїв та військової справи. Крім того, буде нагода навчитися стріляти з лука, пройти вишкіл та посмакувати козацькими стравами.

Фестиваль «Тарас Бульба 2019» проходить за підтримки
Українського культурного фонду, міського голови Дубна Василя Антонюка та Дубенської міської ради, Рівненської ОДА, Народного депутата України Олександра Дехтярчука. Офіційний сайт фестивалю: http://tarasbulba-fest.com/.

, переглядів: 1 775

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *