У Вінниці запрацював світломузичний фонтан “Рошен”

Збір коштів на потреби армії України
10.08.2020

У Вінниці запрацював світломузичний фонтан “Рошен”

Зазвичай його відкривають у квітні, але через пандемію коронавірусу запуск фонтану перенесли на 8 серпня. На відкриття головного фонтану міста прийшло кілька тисяч людей. Глядацькі місця перед фонтаном Roshen почали наповнюватися ще за кілька годин до самого відкриття, розповідає vn.20minut.ua.

На деяких сидіннях можна було побачити наклейки з написом: «Сідати заборонено», але більшість цим нехтувала. Як і масковим режимом. На весь кілька тисячний натовп можна було нарахувати не більше двох-трьох десятків містян, які їх одягнули.

Близько дев’ятої у натовпі почалася метушня. Кілька хвилин ніхто не міг зрозуміти, що відбувається, поки в оточенні кількох десятків журналістів, охоронців та чиновників не показався п’ятий президент України Петро Порошенко з дружино Мариною.

— Я приїхав додому. У мене таке відчуття, що я за вами дуже сумував, — говорив Порошенко у гучномовець. Також він подякував вінничанам за підтримку його родини, пригадав роки своєї каденції і назвав Вінницю найкращим містом світу. Поки Порошенко давав інтерв’ю журналістам і спілкувався з людьми, які його оточили, фонтан Roshen запрацював.

Люди зустріли цей момент оплесками і вигуками «Вау». Як і в старі добрі часи вінничани повитягали телефони і почали фотографувати та знімати все, що відбувалося у той момент на воді. До слова, вистава, що її показували, була вже знайомою глядачам з минулих років. Але присутні все одно щиро раділи цій нагоді зарядитися позитивними емоціями та відволіктися від теми коронавірусу.

, , , переглядів: 563

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *