Як почати заробляти на вишивці: перетворюємо хобі на бізнес

Збір коштів на потреби армії України
15.08.2022

Як почати заробляти на вишивці: перетворюємо хобі на бізнес

Оригінальні скатертини з українським орнаментом, вишиті сукні, серветки й постіль — все це купують, щоб дарувати рідним або насолоджуватися самостійно. Тому якщо ви полюбляєте вишивати — настав час замислитися, як можна запропонувати свої вироби людям. І разом з тим — розпочати власний, спочатку невеличкий, бізнес. У цій статті ми підготували для вас корисні рекомендації та порцію мотивації. Впевнені, у вас все вийде!

Розвиваємо вишивальний бізнес: поради

Розпочнемо з хорошої новини: розпочати бізнес на вишивці — не так складно, як здається на перший погляд. Конкуренція в цій ніші — доволі мала. Тому легко можна обрати, що ви хочете продавати: вишитий текстиль, одяг, предмети інтер’єру. Визначившись, перейдіть до наступних кроків:

  • Складіть бізнес-план. Чітко проаналізуйте майбутні витрати та прибутки.
  • Подбайте про обладнання. Вишивати вручну — довго та складно. Оптимізувати процес допоможе промислова вишивальна машина. Це обладнання може вишивати у різних техніках, переносити малюнки на тканину, автоматично обирати кольори ниток, зберігати зображення у пам’яті. Ви будете менше втомлюватися.
  • Закупіть матеріали. Нитки різних відтінків, тканини та інше. Краще заздалегідь скласти свій індивідуальний список, й орієнтуватися вже на нього.
  • Заявіть про себе. Тут можна скористатися перевагами соцмереж. Створіть сторінку, на якій будете розміщувати свої роботи, комунікувати з клієнтами. Якщо є фінансова можливість, довірте просування цієї сторінки SMM-спеціалістам. Саме з соціальних мереж можна отримати перший потік замовлень. Якщо ж поки замовлень нема, продавайте знайомим, рідним та друзям за зниженою вартістю. Працюватиме “сарафанне радіо”. Додаткові джерела пошуку клієнтів — реклама в місцевих ЗМІ, створення та просування власного сайту з портфоліо робіт.

Працювати спочатку можна вдома — так ви економите на оренді. А потім, коли інвестиції в обладнання та матеріали окупляться, й кількість замовлень стане більшою, доцільно орендувати приміщення та залучити до вашої справи працівників.

Головне у розвитку бізнесу на вишивці — бути активним. Старайтеся працювати регулярно, публікуйте роботи в соцмережах, комунікуйте з клієнтами. Якщо результату нема так швидко, як хотілося б, це не привід засмучуватися. Послідовність та ставка на якість допоможуть досягти успіху. Звісно ж, якщо можливість є — проконсультуйтеся зі спеціалістами в цій галузі, залучіть до створення бізнес-плану експертів. Це зробить ваш розвиток більш швидким, й допоможе уникнути популярних для новачків помилок.

Наостанок, скажемо: комп’ютерна вишивка — дійсно вдалий варіант бізнесу. Він потребує мінімальних вкладень та легко масштабується, якщо справи підуть добре. А можливість спочатку працювати вдома й продавати вироби онлайн — додаткові переваги.

За допомогу у підготовці статті дякуємо ТМ Рікома — представнику американської корпорації з виробництва вишивального обладнання «Ricoma International Corporation» в Україні.

переглядів: 253

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *