Беріть на озброєння: як захистити чоловіка від подруг

Збір коштів на потреби армії України
13.12.2019

Беріть на озброєння: як захистити чоловіка від подруг

Корисні поради для жінок, як зберегти подруг і не втратити чоловіка

Психолог пояснила, чому не можна відмовлятися від подруг заради чоловіка, як правильно реагувати на те, що чоловік користується популярністю у протилежної статі, і чому змінюватися чоловіками – не найкраща ідея, передає Ukr.Media.

Вибрала чоловіка, залишилася без подруг

«Коли в моєму житті з’явився Вадим, я стала менше часу проводити з подругами, – розповідає свою історію Ольга. – Вони почали ревнувати і постійно підкидати мені підозри в його бік. То розкажуть, що бачили його з кимось, то прокоментують, чому на телефонні дзвінки мої не відповідає, а одного разу одна з них взагалі заявила: «Будь у мене такий шикарний хлопець, як Вадим, я б давно за нього заміж вийшла, що ти тягнеш тільки не зрозумію». В той день я вирішила, що подруги мені більше не потрібні. Ми одружені вже 10 років. У нас багато родичів і серед друзів тільки сімейні пари. Самотніх подруг в моєму оточенні немає зовсім».

“Можна, звичайно, жити під скляним куполом, створюючи собі тепличні умови зі страху чогось позбутися, але страх – субстанція така, що чим більше ти його годуєш, тим більше вона зростає, захоплюючи все більші території твоєму житті!”

Спочатку це самотні подруги, викреслені зі списку як потенційні суперниці, потім ви перестанете відвідувати місця, де теоретично можу з’явитися красиві жінки: пляжі, ресторани, концерти. Потім параноя почне малювати страшні картинки кожен раз, коли ваш благовірний буде затримуватися більше ніж на 15 хвилин, і чим далі в ліс, тим більше дров!

Так і до психіатра недалеко. А чоловіки дуже важко переносять напади параноїдальною істерики і довго терпіти претензії і ревнощі до кожної тіні не стануть. Результат, я думаю, очевидний. Тому, поки не згодували своє щасливе сімейне життя параної, краще займіться своїм розвитком, будьте цікавою собі, і ви неминуче будете цікавою для оточуючих: чоловіка, дітей, подруг.

І тоді не доведеться боротися з вітряними млинами, а можна буде просто жити щасливою повноцінним життям.

Мені подобається, що подобається чоловік

«У мене дуже гарний чоловік, – каже Альбіна. – До того ж він любить, коли на нього звертають увагу. В цей момент я відчуваю неймовірну гордість від того, що поруч зі мною такий чоловік: і розумник, і красень, і душа компанії. Мені зовсім не страшно, що його хтось захоче, мені навіть підлестить така увага до мого улюбленого. І я ніколи не думала про те, щоб його ховати від подруг. Одного разу я «дала» його у борг колезі на зустріч випускників».

“Прекрасно, коли в людині все так гармонійно: і зовнішня краса, і розум, і компанійська душевність. І довіра між партнерами – це прекрасно і говорить про високий ступінь впевненості в собі і самодостатності”.

Але з «орендою» власного чоловіка я б рекомендувала бути обережною, а краще все-таки ніколи таке не практикувати. По-перше, потрібно пам’ятати, що чоловіки полігамні та їх природа влаштована відмінно від нашої. Піти на близькість з іншим партнером чоловікові набагато простіше, ніж жінці, а по-друге, навіть якщо зовні ваш чоловік нормально сприйме ідею з «прокатом», всередині на рівні підсвідомості у нього може сформуватися неприємний стереотип, що його не бояться втратити, а значить, не так вже і цінують. І тоді до зради зовсім близько, бо чоловік завжди буде прагнути туди, де його цінують і де він потрібен.

Чужий чоловік виявився кращим за свого

«А ми несподівано помінялися чоловіками, – зніяковіло посміхаючись, зізнається Олена. – На річницю нашого весілля чоловік моєї найкращої подруги запросив на танець. І в цей момент я відчула щось незвичне: мені стало важко дихати, підкосилися ноги. Тоді я насилу дотанцювала танець до кінця і всю ніч не могла заснути, згадувала дотик його рук на моїй оголеній спині і його очі. Так крадькома ми розглядали один одного майже рік, а потім все-таки вирішили зустрітися і піти на побачення. Нам було дуже соромно перед нашими половинками, але серцю не накажеш, ми ж не спеціально. Після розлучення Саша відразу зробив мені пропозицію, ми живемо в шлюбі вже п’ять років і продовжуємо дружити родинами, так як наші колишні тепер теж разом».

“Добре, якщо все так добре закінчилося, як пише Альона. Але є маленьке але: де гарантії, що все не повториться знову і через рік-півтора в пошуку нових гострих відчуттів знову не захочеться помінятися з ким-небудь в сім’ї?”

І скільки це буде продовжуватися? Історія досить банальна і називається «в чужому саду трава завжди зеленіша». Людина сама не розуміє, хто вона, де вона і чого хоче. І у випадку з другими «обдуреними» половинами теж ситуація до банальності проста і мотивом возз’єднання, швидше за все, причина послужила діяти на зло. Раптом заревнують і будуть страждати, а поїзд пішов. Щоб уникнути подібних «обмінів», краще перед тим як заводити стосунки і тим більше вступати в законний шлюб, хоча б намагатися прислухатися до власного розуму і серця, щоб потім не було болісно боляче ні тобі, ні твоєму обранцю!

Один на всіх

«Я зі своїм чоловіком і подругами багато всього хильнула, – зізнається Ольга. – Він, напевно, з кожною позажигав. І весь час повертався зі словами: «Я в черговий раз зрозумів, що ти у мене найкраща». І я до сих пір дружу з усіма. Всі вони знайшли виправдання своєму роману, всі попросили пробачення і дали обіцянку, що це не повториться. Я повірила. І не стала йти. У нас діти, і вони дуже люблять батька. Йому, звичайно, я не довіряю. Впевнена, що перевіряти свою теорію на практиці він буде все життя. А я змирилася».

“Коли питання постає у любовного трикутника, то як би це не було складно і боляче визнати, але причина часто в тому, що дружина не справляється зі своїми обов’язками, і тоді на допомогу приходить коханка”.

Як випливає з цієї історії, жінка вибрала зручну позицію: і працювати над собою не потрібно – всіх пробачила, все забула, змирилася; і чоловік після чергового загулу повернеться, підібгавши хвіст, і розповість, яка ти в мене гарна, порівняно з «тими»; і рідні, знайомі пошкодують: ось яка жінка – і з подругами їй не пощастило, і гулящий чоловік, а вона все прощає, яка молодець! Але щоб стати для чоловіка тією єдиною, від якої не захочеться йти і «пробувати» інших, необхідно попрацювати! І перш за все духовно, а не тільки фізично.

, , , , , переглядів: 734

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *