Корисні поради, як і де вибирати кошеня

Збір коштів на потреби армії України
20.09.2018

Корисні поради, як і де вибирати кошеня

Визначтеся, яка порода вам подобається більше. Будьте впевнені в тому, що ви знаєте, чого хочете. Якщо ви визначилися, пошукайте побільше інформації про обрану породу. Порадьтеся з друзями та сім’єю, пошукайте в інтернеті.

Якщо ви виявите, що обрана вами порода не підходить вам з яких-небудь причин, виберіть іншу і точно так само пошукайте інформацію про неї. Коли ви нарешті остаточно визначитеся, пошукайте в мережі оголошення про продаж кошенят. Шукайте продавців, які знаходяться недалеко від вашого місця проживання.

Якщо ви знайшли кошеня, яке хочете купити, переконайтеся, що з ним усе гаразд і що немає жодних серйозних проблем з його здоров’ям. Блохи, кліщі і лупа легко піддаються лікуванню і не доставлять вам великих проблем. Зовсім інша ситуація з захворюваннями – деякі з них дуже складно вилікувати. Будьте впевнені в тому, що ви принесете додому здорового котика!

Відвідайте ветеринарну клініку, щоб лікар зміг ретельно оглянути вашого нового вихованця.

Приділяйте своєму кошеняті достатньо уваги і турботи. Коти люблять бути в увазі тільки тоді, коли вони самі цього хочуть. Тепер же ви вибрали кошеня, тому варто його любити, і, безсумнівно, він полюбить вас.

, , переглядів: 1 244

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *