Рівненщина увійшла до ТОП-10 областей за споживанням інтернет-трафіку в листопаді

Збір коштів на потреби армії України
08.12.2021

Укртелеком підсумував споживання інтернет-трафіку користувачами домашнього інтернету в листопаді 2021 року та визначив лідерів серед областей України

Середнє споживання інтернет-трафіку одним користувачем оптики вдома у листопаді щодоби становило 8,6 Гб. Це більше, ніж удвічі перевищує показник користувача за мідною технологією ADSL – 4,2 Гб. Такі дані свідчать про те, що волоконно-оптична мережа, яку оператор активно розбудовує, гарантує стабільну швидкість  інтернету. Оператор підключає до  високошвидкісного інтернету за технологіями FTTB (у багатоквартирних будинках) та FTTH (поширена у приватній забудові).

У ТОП-5 регіонів за найбільшим середньодобовим споживанням інтернет-трафіку одним абонентом, що користується оптичним доступом за технологією FTTB, увійшли Дніпропетровська область з показником понад 11,4 Гб, Кіровоградська  – 10,8 Гб, Хмельницька –  10,5 Гб та Івано-Франківська – 10,4 Гб.

Також у першу десятку входять Житомирська, Закарпатська, Миколаївська, Одеська та Рівненська області з близькими до лідерських  показників – орієнтовно 10 Гб.

Якщо ж говорити про споживання оптичного інтернету абонентами, які підключені за технологією FTTH, то найактивніші мешкають на Дніпропетровщині, використовуючи  в середньому понад 10 Гб щодоби, а  також – Кіровоградщині, Харківщині, Херсонщині, де  середньодобовий інтернет-трафік є на рівні 9 Гб.

Оптика  дає змогу користуватися  швидким і надійним інтернетом, що  необхідно для навчання, роботи, вирішення  побутових питань чи розваг, незалежно від  місця проживання: чи у місті, чи у невеликому населеному пункті.

Останні роки Укртелеком  активно розвиває сучасну телекомінфраструктуру в населених пунктах по всій країні, реалізуючи проекти з їх підключення до швидкого оптичного інтернету. Тільки за три квартали цього року було збудовано 8 тисяч кілометрів волоконно-оптичної мережі.

Від прес-служби ПАТ “Укртелеком”8

переглядів: 806

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *