Рівняни їдуть фестивалити на Шипіт

Збір коштів на потреби армії України
04.07.2017
  Хіппі -фестиваль “Шипіт”, шо відбудеться з 4 по 8 липня біля однойменного водоспаду знову збере всіх неформалів країни.
Основними складовими ідеології субкультури хіпі є зневага до інтелектуальних пошуків, протистояння загальноприйнятим нормам і культурі споживання, демонстративна бідність, захоплення східним містицизмом, життя за принципом існування «тут і зараз», культ кохання і наркотиків.  Основними цінності для них є свобода, радість життя та безмежна любов до усіх людей без огляду на їхню расову чи релігійну приналежність.
Його планує відвідати велика кількість рівнян та жителів області. Жетель Рівненщини Влад їде на фестиваль вже вдруге і каже:
– Я часто їжджу на подібні фестивалі. Вони допомагають переосмислити буденне життя і наповнюють його новими емоціями та барвами. До речі саме цей фестиваль припадає на мій день народження. Радий, що можу так яскраво його святкувати.
Цьогоріч в програмі фестивалю “Шипіт”: конкурс краси “Міс Шипіт”, день дітей і грандіозне святкування Івана Купала в ніч з 6 на 7 липня – з місцевим колоритом і традиціями.
 Фестиваль Шипіт щорічно  проходить на поляні біля найповноводнішого водоспаду Закарпаття
заввишки 15 метрів. Напередодні свята Івана Купала туди з’їжджаються тисячі хіппі, панків, ростаманів, нудистів  і інших людей, що бажають відпочити від умовностей і благ цивілізації. Вони розбивають величезне наметове містечко, палять вогнища, купаються у водоспаді, слухають музику спілкуються і веселяться.
Цей острівець свободи хіппі уподобали ще в 1993 році. Засновниками фестивалю є Чарлі і Кулі, подружня пара хіппі з Ужгороду. Події на Шипоті стали темою книги”Трохи пітьми” Любко Дереша.
 Девіз фестивалю “Шипіт” : love, peace & wine.
, , переглядів: 2 422

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *