Топ-5 коміків Рівного

Збір коштів на потреби армії України
06.05.2017

Топ-5 коміків Рівного

Нещодавно Рівне святкувало 15 – річчя КВНу, успішно діє і розвивається навчальна Ліга “КРОК”, рівненська “Ліга Сміху”, рівненська “Школа КВНу” та багато гумористичних шоу. Ми маємо багато досвідчених і професійних гумористів, які користуються популярністю серед молоді та день за днем стають впізнаванішими на вулиці. Вашій увазі, підбірка 5 найперспективніших коміків нашого міста.

 

Професійний автор жартів і діючий комік Павло Велешко, чемпіон Вищої Рівненської Ліги, фіналіст чемпіонату АКУ, двічі фіналіст ПУЛ, півфіналіст Слобожанської і Дніпропетровської Ліги КВН, має безліч титулів як учасника, так і автора рівненських команд. Перші серйозні гумористичні спроби робив у складі університетської команди РДГУ “Аварія”.  Був учасником команди, яка  першою з Рівного поїхала в Сочі.

Павло розповів, чому почав займатись гумором та що планує у цій сфері далі:

– У КВН пішов тому, що хотів себе реалізувати. Коли в тебе багато комплексів, то займайся гумором, там вони можуть стати твоєю перевагою. Далі я хочу розвиватись, як автор і як редактор плекаю надію, що після мене лишиться декілька смішних команд чи людей, яким я допоможу досягнути успіху.

 

Ще один успішний комік у Рівному – Володимир Євчук, який підкорив багато гумористичних вершин. Він переможець телепередачі “Розсміши коміка”, переможець в номінації найкращий 40 секундний відео стендап ISUF (Independet Stand Up Festival), резидент Одеського стендап клубу Stand Up O’city та ще багато іншого чим хизуватись не хоче.

Вова розповів, чому почав займатись гумором та про свою залежність:

-Я почав займатись гумором з власної волі. Якщо людина чимось починає займатись по своїй волі, значить їй це подобається. Я отримую багато задоволення від цього. Особливо коли почав займатись стендапом. Коли ти стоїш на сцені, на тебе дивляться сотні очей. Ти даєш їм жарт який сидів по ночам і придумував, і вони сміються. Це максимальне задоволення яке можна відчути. Для мене гумор це магія, тому що ти одними словами можеш зробити так, щоб усі в один момент усміхнулись, а то й засміялись. Коли купуєш собі машину, ти бісишся коли  на дорозі багато інших машин і не зручно їздити, а сміх місця не займає, хочеться подарувати його усім. Я сам дуже люблю сміятись, мені здається що я залежний від сміху, але це не зрівняється з тим відчуттям коли через тебе сміється ще багато людей. Якби кожна людина в кожному мінусі знайшла хоч один маленький плюс, то повірте все було б набагато краще.

Варто додати, нещодавно Вова почав вести свій гумористичний відео блог, що безпосередньо свідчить про розвиток хлопця у цій сфері.

 

Не менш популярним коміком міста та улюбленцем дівчат вважають  Дмитра Залойця.

Хлопець розповів,  що молодь Рівного має всі можливості для гумористичного  розвитку, яких йому на початку творчості не вистачало.

-В Рівному потрапити або створити команду не є проблемою. Є навчальна ліга «Крок», «РЛС», «Смайл Шоу», там можна виступати , працювати з редакторами, і напрацьовувавати матеріал. Щоб створити команду, достатньо просто хороший настрій, велике бажання людей, поставлена мета  і наполегливість. В нашому місті існує «школа КВН» , я вважаю, там допоможуть зробити перші кроки у досягненні поставленої мети команди. Багато хто з глядачів думає, що це просто «хіхі та хаха», або « ми так з Льошой в дворі класно шутим, треба іти в КВН». Не кожний жарт , який ти розкажеш друзям, можна розказати зі сцени. Все , що глядачі бачать на сцені, є тільки 25% усього матеріалу що команда написала. Редактури , безсонні ночі, нерви і багато іншого команда проходить ближче до гри. Але, що все це того варте, будь який КВНщик зрозуміє, стоячи на сцені, відразу після першого сміху, і перших оплесків, напевно цим і заманює всіх нас сцена.

Хлопець каже, що всі гумористичні нагороди і досягнення перетворюються в ніщо, коли мама дивиться телевізор і сміється з його виступів.

 

Успішно гумором у Рівному займається Святослав Панчук. Котрий цього року святкуватиме 10 річчя своєї гумористичної діяльності.

Хлопець поділився чим для нього став КВН:

– КВН це життя, КВН це молодь, КВН тут не пропадеш, КВН багато друзів, КВН давай веселіше, це вже потім зрозумів, а так просто хотів для себе чогось нового, і не відкритого, плюс мені ця гра з самого дитинства подобалася.

Зараз успішно виступає в складі рівненської КВН команди “Крик Вільгельма”

 

Вишенькою на нашому торті та еталоном жіночого гумору у Рівному є юна гумористка, Євгенія Савелко. Хоч гумором дівчина займається відносно не давно, проте вже має досягнення. Вона постійно виступає на “Відкритому мікрофоні” та “Смайл-Шоу”, Фіналістка ліги КРОК у складі команди “ШТОРМ”, виграла телепередачу “Розсміши Коміка”.

Дівчина розповіла, чому обрала саме гумор:

-Причин багато, але найвагоміша – через гумор мені найлегше передати свої думки. Якщо брати на правду – голова 24/7 забита різними переживаннями, думками, планами  і стендап допомагає не тримати це у собі. Та й думаю великий вплив на мене мав редактор, який в потрібні моменти підтримував, допомагав, давав цінні поради, вислуховував усі переживання перед виходом на сцену та вчив у написанні правильного, логічного й смішного стендапу.

На завершення, хочеться побажати всім хто увійшов та не увійшов у смішну п’ятірку творчого натхнення та успіхів, адже маючи таких гумористів Рівне точно стане гумористичною столицею України.

 

, , переглядів: 2 196

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *