Як рівняни ставляться до одностатевих шлюбів?(ОПИТУВАННЯ)

Збір коштів на потреби армії України
05.05.2017

Як рівняни ставляться до одностатевих шлюбів?(ОПИТУВАННЯ)

Днями парламент Фінляндії відхилив громадянську ініціативу про  скасування одностатевих шлюбів. Ця подія викликала шквал обговорень серед рівненської молоді. Вашій увазі опитування.

 

Марія Васькевич

 

 

-Я ставлюсь до одностатевих шлюбів негативно тому, що Бог створив чоловіка і жінку як одне ціле. Одностатеві шлюби це гріх. Як на мене це зовсім не нормально.

 

Анастасія Каращук

-У сучасному світі рівень демократичності вимірюється у тому числі ставленням більшої його частини до соціальних груп, що становлять меншість, одностатеві шлюби легалізовані у 16 країнах світу. Особисто я вважаю, що це досить провокаційне питання. Проте, наша країнах повинна враховувати інтереси і таких соціальних меншин, дбаючи про гуманістичні погляди та інтереси людей в першу чергу, бо це їхній вибір, які вони зробили свідомо.

 

Марія Андрєйченко

-Я вважаю,що одностатеві шлюби це особиста справа кожної людини. Це їхнє рішення кого любити.  Але я не люблю, коли це показують привселюдньо і занадто багато галасу навколо цього роблять.

 

Неля Куришко

-Я однозначно проти узаконення таких шлюбів. Не зважаючи на те, що йдемо в Європу і так далі. Як на мене, це не правильно. Якщо людина розчаровується в протилежній статі, можливо вона ще не зустріла свою людину.

 

Оксана Швед

-Не схвалюю з релігійного боку. Мені не приємно було б бачити подібне на вулицях нашого міста. Думаю, що причина криється  в психології людей.

, , переглядів: 1 443

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *