Потап присвятив новий хіт карантину

Збір коштів на потреби армії України
24.03.2020

Потап присвятив новий хіт карантину

Поки його колеги по шоу-бізнесу взяли тимчасову творчу перерву, український репер Потап написав нову пісню, яка може стати “гімном” карантину в Україні. Пісня так і називається — “Карантин”. Потап навіть примудрився тематичний кліп записати.

Кліп був записаний в порожньому концертному залі, що вельми символічно. Спочатку репер сидить на одному з крісел. Потім він поступово переміщується на сцену. І за підсумком доспівує свою нову пісню порожнім стільцям. Однак співак заспокоює: “Все буде добре”. І ця біда мине, ми зможемо вийти на вулиці і злітати в Італію. При цьому через всю пісню проходить головний заклик — Keep your hands clean (Мийте руки).

“Це мій спосіб сказати вам, що все буде добре”, — звертається до прихильників продюсер.

До речі, зйомки кліпу проходили в концертному залі “Квартал 95” у Києві.

“Звичайно ж спасибі нашим друзям із Квартал 95, які відразу ж підхопили пісню і допомогли її екранізувати… В порожньому залі. Які незвичайні часи, але все буде добре #fuckcorona. Побачимося з Вами на «Вечірньому Кварталі» 28 березня о 21:00. And remember “keep your hands clean”. Ідея і розробка MOZGI STUDIOS, PRODUCED BY POTAP. Величезне спасибі всій команді MOZGI GROUP за підтримку і супершвидкість в підготовці релізу, люблю вас”, — підсумував репер.

, , , переглядів: 702

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *