У Німеччині безхатьків рятують від холоду у капсулах

Збір коштів на потреби армії України
27.01.2021

У Німеччині безхатьків рятують від холоду у капсулах

Міська влада Ульма встановила капсули для проживання бездомних. Вони повинні допомогти їм пережити зиму та захистити їх від замерзання в найхолодніші ночі. Про це пишуть польські медіа. Це третій зимовий сезон експлуатації капсул у німецькому місті Ульм. Цього року через пандемію розміщення капсул дещо затрималося в часі. Але міська влада встигла зробити це до найсильніших морозів.

Капсула для безхатченка

Капсули вагою 450 кг під назвою “Ulmer Nester” виготовлені з дерева та сталі та мають один бічний отвір. Всередині є одне спальне місце. Кожна капсула обладнана автоматичною вентиляцією, а також датчиком температури та датчиком, який вказує, зайнята вона чи вільна. Стіни товщиною 60 міліметрів (6 см) оснащені теплоізоляцією та детекторами диму. Капсули водонепроникні та вітрозахисні. На фото видно, що капсули оснащені також сонячними батареями.

Усередині капсули немає жодних камер, але коли двері відчинені, то соціальні працівники отримують автоматичний сигнал про те, що капсула порожня і готова до очищення перед наступним використанням. Як повідомляє польське видання Rzeczpospolita, увесь проект – будівництво капсули та її технічний дизайн – коштував місту Ульм 35 000. євро. Капсули були розроблені командою, заснованою шістьма місцевими підприємцями та інженерами. Спальні місця для безхатченків уже третю зиму поспіль викликають великий інтерес і команда Ulmer Nest обіцяє працювати як над вдосконаленням своїх установок, так і над масовим виробництвом капсул, сподіваючись, що їх дизайн отримає визнання в інших німецьких містах.

, , , переглядів: 421

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *