Відомий український співак, шоумен, композитор-виконавець Сергій Скулинець записав пісню з репером Korol Ramon та Анжелікою Применко. Нова композиція отримала назву «Моя вина».
«Зустрічайте презентацію нового крутого треку. Ця пісня – колаборація крутих та відомих вам людей з міста Луцька. Сьогодні в танцювальному стилі мій реп злився з вокальними даними виконавців Сергія Скулинця та Анжеліки Применко.
Хочу також подякувати бітмейкеру @yevhen_hrubashchuk за бомбезну мінусовку до треку. А також величезне дякую найкращому звукорежисеру Луцька @messedmyselfguy як завжди за професійну роботу. Друзі, ставте лайки, підписуйтесь на канал в YouTube – Korol Ramon. Поширюйте пісню серед своїх друзів, щоб ми знали чи заслуговує цей трек зйомок кліпу. Всім драйвового настрою і кача», – йдеться у дописі Korol Ramon.
