Відгуки про кафе, перевиховання стриптизерки та «Майже Аваков». Підсумки тижня

19.02.2017

Сайт «Цікаві новини Рівного» підсумовує новини тижня, які викликали найбільший інтерес серед читачів. Отже, топ-5 повідомлень, які найчастіше читали користувачі.

Мешканець Рівного Володимир залишив відгук про Стадіо-паб. Зокрема, хлопець розповів про рекламну брехню в елітному пабі.

Рівнянка розповіла про студентське кафе, в якому їй нагрубили та обманули. Прочитати відгук студентки можна далі.

Матір двох дітей, рівненську стриптизерку будуть «перевиховувати» на телебаченні. Ася Єлізарова з Рівного стала учасницею реаліті-шоу «Від пацанки до панянки». Ролик про долю Асі можна подивитися далі.

Майже як Аваков: у голови Рівненської облради нова 26-річна радниця. Новою радницею Миколи Драганчука стала Марія Хоронжак. Рівняни цього тижня дивилисяна фото молодої радниці.

Також цього тижня у Покровському соборі Рівного обвінчалися голова Рівненської обласної держадміністрації Олексій Муляренко і його дружина Наталія.  

, , , переглядів: 1 093

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Головні новини