Проєкт “Українська пісня-2020” відбудеться без глядачів

Збір коштів на потреби армії України
13.08.2020

Проєкт “Українська пісня-2020” відбудеться без глядачів

Вже 13 серпня у Львові, на сцені Львівської опери, відзнімуть Національний проект ʺУкраїнська пісня / Ukrainian Song Projectʺ, який покажуть на всю країну у День Незалежності.

ʺУ час, коли по Україні та по всьому світу скасовані або перенесені концерти і фестивалі, Львів таки зважиться на проведення масштабної музичної події – Національного проекту ʺУкраїнська пісня / Ukrainian Song Projectʺ. Планувалося, що п’ята, ювілейна, ʺУкраїнська пісняʺ відбудеться 15 серпня на ʺАрені Львівʺ. У нас було два виходи: або скасувати подію, або знайти для неї новий формат.

Відтак через пандемію та карантин грандіозний проект цьогоріч відбудеться як спецпроект – 13 серпня на сцені Львівської опери у форматі телезйомки і без глядачів у заліʺ, – зазначають організатори проекту.

Свої найпопулярніші нові хіти виконають зіркові хедлайнери ʺБез Обмеженьʺ, MÉLOVIN, Сергій Бабкін, Злата Огнєвіч, Артем Пивоваров, М’ята, Grohotsky та інші артисти. Традиційно на одну сцену із ТОП-зірками вийдуть нові імена – цього року це буде п’ятеро фіналістів конкурсного відбору ʺУкраїнської пісніʺ.

Адже навіть при зміні формату мета Національного проекту ʺУкраїнська пісня / Ukrainian Song Projectʺ залишається незмінною: пошук і популяризація молодих артистів з різних міст України, а також підтримка і промоція україномовної музики в Україні та у світі. Цьогорічні переможці відбору: Shy, EDGAR&EMMA, JANE, Vidverto i Uliana Royce.

ʺКультура, музика, талант не можуть зупинятися! Молодь повинна творити нове. Українські артисти не можуть поставити свою творчість на паузу, – каже генеральний продюсер Національного проекту ʺУкраїнська пісня / Ukrainian Song Projectʺ Тарас Курчик. – Тому ми прийняли рішення, що ʺУкраїнська пісня-2020ʺ таки відбудеться. У новому форматі, але обов’язково відбудеться – з дотриманням усіх карантинних норм.

Це буде телевізійний спецпроект. Ми відзнімемо у Львові, у культурній столиці, концерт за участю ТОП-зірок української сцени і молодих артистів, яких відкриває наш проект. І цю телеверсію у знаковий для нашої країни день, у День Незалежності, покаже на всю Україну телеканал ʺУкраїнаʺ, у популярному шоу ʺМузична платформаʺ. Так ми продемонструємо усій країні, що українська пісня твориться і звучить, попри всеʺ.

, , , переглядів: 658

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *